Bauskas novada atklātajā čempionātā futbolā jau aizvadīta lielākā daļa grupas spēļu. Pārliecinošs pastarītis pagaidām ir tik viena komanda – FK «Pļavnieki». Starp pārējām komandām notiek ļoti sīvas spēles un rezultātu brīžiem izšķir tikai daži mirkļi.

Spēles notiek sporta namā «Mēmele». Tā svētdienas, 4. februāra pirmajā spēlē starp «Baldone FU» un «Codes» vienībām vislielākā uguņošana sākās pēdējās minūtēs, kad baldonieši guva vienus vārtus, bet «Code» atspēlējās uzreiz ar vairākiem vārtu guvumiem. Kā liecina mājas lapas sportsbauska.lv informācija, spēle beidzās ar «Codes» uzvaru 4:1. Komandas sastāvā pārsvarā spēlē Latvijas futbola federācijas 3. līgas komandas «Bauskas BJSS/Mēmele» jaunieši un ar labu sniegumu viņi pašlaik nodrošinājuši ar 12 punktiem pirmo vietu turnīra tabulā. Tiesa, arī viņiem ir viens zaudējums piecās spēlēs – iznāca piekāpties «Dāviņiem» ar 2:3.

Šogad turnīra pārsteigums ir «Dāviņu» komanda, kas pārsvarā sastāv no šādu sacensību iesācējiem, bet veiksmīgi sākusi turnīru un ar desmit punktiem atrodas otrajā vietā. Jaunieši spēlē atraktīvu futbolu un viņus, bungām skanot, atbalsta arī līdzjutēji. Tiesa, 4. februārī tā arī neizdevās uzlauzt «Rainis E67» komandas aizsardzību – zaudējums ar 0:3. «Rainis E67» ar savu ļoti pieredzējušo sastāvu pašlaik ieņem trešo vietu turnīra tabulā.

Vēl viens mačs svētdien notika starp Iecavas FK «Lions» un «Cerauksti». Šeit ceraukstieši pirmajās minūtēs nespēja savākties spēlei un FK «Lions» uzreiz izvirzījās vadībā ar 2:0. Turpmākā spēle notika līdzīgi, bet sākumā izsēto savākt neizdevās – FK «Lions» uzvarēja ar 4:2, kas viņiem ļāva nostiprināties piektajā vietā, bet ceraukstieši sestie.

Turnīrā palikušas divas spēļu kārtas 10. un 17. februārī un pēc tam labāko četrinieks 18. februārī izslēgšanas spēļu turnīrā noskaidros medaļu sadalījumu.