Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu pabeidz ap pussimts jauno sportistu

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sporta hallē notika 2022. gada absolventu izlaidums. Svinīgais pasākums ar dokumentu un dāvanu pasniegšanu notika sporta halles otrā stāva zālē – kopā pulcējās jau tuvu simtam jauno sportistu, treneru un sporta skolas personāla.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Salīdzinot ar iepriekšējo Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) ēkas zāli, jaunā ir lielāka un ietilpīgāka. Tomēr absolventu skaits pēdējos gados regulāri pieaug – savulaik jau pēdējos izlaidumus rīkoja Bauskas kultūras centrā, un arī tagad jaunā zāle bija praktiski piepildīta.

Izlaiduma pasākumu 3. jūnijā vadīja BJSS direktores vietnieks Aivars Solzemnieks un Ieva Kirkila, izglītības metodiķe. Absolventus sveica Bauskas novada BJSS direktore Biruta Grantiņa. Viņa pastāstīja, ka savulaik sporta skolu absolvējusi pirms piecdesmit gadiem, uzsverot, ka tā laika sporta skolas audzēkņi sasnieguši daudz un dažādus panākumus savā dzīvē, un novēlot arī šī gada absolventiem būt vismaz tikpat veiksmīgiem.

Salīdzinot ar iepriekšējiem laikiem, pieaudzis arī sporta veidu skaits – sporta skolu pabeidza jaunieši astoņos sporta veidos – vieglatlētikā, florbolā, basketbolā, futbolā, volejbolā, dambretē, brīvajā cīņā un galda tenisā. Izdevies gūt ļoti augstus rezultātus Latvijas mēroga sacensībās un piedalīties arī starptautiskos turnīros, izcīnot godalgas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.