Jau vairākas nedēļas notiek Bauskas novada čempionāts basketbolā, kur piedalās deviņas vienības. 19. februārī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas hallē notika jau septītā kārta.
Pirmās komandas, kas spēlēja, bija «Uzvara» un «RS AutoParts/RMC» no Iecavas. Jāatzīmē, ka šoreiz nebija labākā diena vienībām, kas ieradās ļoti īsos sastāvos, tai skaitā «Uzvarai», kas spēlēja ar pieciem spēlētājiem. Otrajā spēles puslaikā rezultāta starpība visu laiku bija diezgan maza, bet iecavniekiem tomēr izdevās noturēt uzvaru ar rezultātu 74:73.

Nākamajā mačā «Codes» vienība ļoti ilgi spēja turēt līdzi vieniem no čempionāta līderiem «Progress/Iecava», bet pēdējā ceturtdaļā iecavnieki guva nepieciešamo pārsvaru, lai spēli noslēgtu ar labu uzvaru – 88:64.

Nākamā cīņa bija tikpat interesanta – tikās vēl viena vienība no Iecavas «Iecava/Kluburi» ar «Bauskas BJSS» komandu, kurā spēlēja liela daļa spēlētāju no Latvijas Reģionālās basketbola līgas «Bauskas BJSS» vienības. Vēl otrā puslaika sākumā iecavnieki spēja pietuvoties līdz 41:43, bet tālākajai spēlei spēja nedaudz pietrūka un «BJSS» vienība uzvarēja ar 84:68.

Pēdējā mačā «Misa», kas spēlēja ar pieciem spēlētājiem, nespēja turēties pretim ļoti iespaidīgajam «Ceraukstes» sastāvam – zaudējums ar 62:107.