Bauskas novada čempionāta pusfināla un fināla spēles izspēlēja sporta namā «Mēmele» 13. martā. Vispirms «Uzvara» ar 0:6 piekāpās «In Grupa» komandai, savukārt «Īslīce», kas regulāro sezonu pabeidza trešajā vietā, pieveica otrās vietas īpašniekus «BJSS/Mēmele» ar 4:1.

Foto – Uldis Varnevičs

Cīņā par bronzas godalgām tikās «Uzvara» un «BJSS/Mēmele». Pirmie vārtus guva «BJSS/Mēmele» – precīzs bija Svajuns Foks. Turpinājumā vadībā izvirzījās «Uzvara» – precīzs bija Jānis Akmentiņš un pēc tam labu saspēli noslēdza Kaspars Priedols. «BJSS/Mēmele» komandā izlīdzinājumu panāca Daņila Ivanovs un spēles izskaņā pēdējā minūtē pie «Uzvaras» vārtiem savu iespēju mācēja izmantot Martins Starodubcevs, tā nodrošinot «BJSS/Mēmele» uzvaru ar 3:2 un bronzas godalgas.  Finālā skarba cīņa sākās uzreiz. «In Grupa» labā pirmos divus vārtus guva Mārtiņš Mucenieks un Linards Iļjins, bet «Īslīces» pusē precīzi bija Jānis Rotbergs un Edgars Ružello. Diezgan skarbā situācijā cīņā par bumbu saskrējās «Īslīces» uzbrucējs Adrians Danoss un «In Grupa» vārtsargs, bet šī situācija iznāca veiksmīgāka A. Danosam, kurš pirms sadursmes pamanījās paripināt bumbu garām vārtsargam un gūt vārtus. Pēdējās minūtēs «In Grupa» mēģināja atspēlēties, aicinot laukumā vēl vienu spēlētāju, kurš stājās vārtsarga vietā, bet šo situāciju veiksmīgi izmantoja Nauris Artimovičs, gūstot «Īslīces» vienībai ceturtos vārtus, un komanda uzvarēja ar 4:2.