Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Īslīciete izveido “Debesu elfu” un tiek pie godalgas

Pagājušās nedēļas nogalē Ķīpsalas izstāžu zālē norisinājās skaistumkopšanas izstāde «Baltic Beauty 2023», informēja pasākuma rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē skaistumkopšanas produktus un pakalpojumus divās hallēs prezentēja vairāk nekā 300 izstādes dalībnieku no vismaz 13 valstīm, notika četras konferences, vairāk nekā 40 profesionālie konkursi, kā arī meistarklases un semināri.

Svētdien, 5. novembrī, norisinājās trīs aizraujoši un acīm ļoti baudāmi konkursi, kuros spēkiem mērojās esošie un topošie vizāžisti un stilisti. Konkursā «Kreatīvais meikaps», lai veidotu tēlu, meistars varēja strādāt jebkurā tehnikā, ieskaitot «air-brush», trafaretus, grima materiālus, kā arī izmantot jebkurus dekoratīvās kosmētikas produktus un dekorus.  Šajā konkursā sīvā konkurencē otrajā vietā ierindojās īslīciete Elīna Ločmele, kura par modeli bija izvēlējusies novadnieci Sabīni Berezinu.

Elīna studē «Unastyle» imidža skolas stilistu programmas otrajā kursā. Viņa pati uzsver, kļūdaini ir domāt, ka stilists kombinē tikai drēbes, jo to veido četras profesijas (vizuālā tēla stilists, frizieris, vizāžists un grimētājs – kino vajadzībām). Šāda veida konkursā Elīna piedalījās pirmo reizi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Tēls «Debesu elfs» nāca pamazām, pilnīgi neizskaidrojamu iemeslu dēļ vēlējos elfa tēlu. Izpētīju, ka šīs mistiskās būtnes nāk no Skandināvu mitoloģijas, vēlējos to atainot kristālisku, stiklisku. Sāku ar pašu grūtāko – ausīm. Tām jābūt stabilām, vieglām, simetriskām, graciozām, stingrām un mirdzošām.
Ausu pamatam ņēmu plastmasas karotes, kuras kausēju un locīju virs sveces. Pēc tam dažas nopūtu ar krāsas baloniņu.  Lai šo visu īstenotu, bija liels prāta treniņš, jo bija jāņem vērā, ka modelim jājūtas ērti tērpā vairākas stundas,» stāsta Elīna.

Teju visu nepieciešamo tēla izveidošanai iegādājusies Bauskas veikalos. «Mani jau tirgotavā «Mājai un dārzam» pazīst, pārdevēja-konsultante Agnese Pumpure smejoties saka: «Varbūt, Elīn, nopērc visu to krāsu baloniņu stendu, cik var staigāt?» Arī veikalā «Līga» konsultants saka: «Jums vajadzētu garāku to televīzijas kabeli ņemt!» Es saku: «Nē, nē man šo vadu kleitai vajag!» Protams, konsultantam acis lielas,» pavēsta Elīna.

Viņa neslēpj, ka klusībā kārojusi pēc kāda apbalvojuma, bet nevienam nav teikusi. Viņas dalības  moto bija – «Tu nevari zaudēt, ja nebaidies!».  Ar šādu pārliecību arī startējusi konkursā.   

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Gandarījums par otro vietu konkursā ir milzīgs, tas ir apliecinājums tam, ka mazais sapnītis četrpadsmit gados, ko biju pametusi novārtā, ir kļuvis par realitāti. Tā ir brīnišķīga izjūta! Uzskatu, ka nekad nav par vēlu sākt. Manā kursā ir sieviete 60+, un viņa iet uz «Riga Fashion week» un pucē modeles. Tas ir fantastiski!

Konkursā bija ļoti daudz talantīgu dalībnieku, katram sava garša, doma, otu pieskāriens. Ļoti koncentrējos uz savu darbu, tikai to izdarot, pamanīju citu veikumu un domāju, esmu starp talantīgākajiem un drosmīgākajiem. Pieļauju, ka šis ir tikai sākums, konkursa adrenalīns man ļoti patīk un izbaudu. Jāmeklē, kur vēl varu sevi parādīt un iekarot jaunas virsotnes,» tā Elīna. Viņa izsaka paldies savām modelēm darba tapšanā un konkursā – Sabīnei Berezinai un Annai Sibillai Pumpurei. Bez viņām nekur!

Balvā Elīnai bija kauss, dažādu firmu produkti un 100 eiro vērts kupons apmācībās pie meikapa profesionāles no Ukrainas Natālijas Naidas, kura bija arī galvenā žūrijas vadītāja un pasniedz lekcijas arī citviet Eiropā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka agrā pavasarī Elīnu uzrunājusi «BB saloniņa» vadītāja Biruta Belte. «BB saloniņā» viņa tagad pieņem klientus, sniedzot meikapa pakalpojumu, kā arī veidojot frizūras. «Pieredze man nav liela, bet apčubināt katru sievieti man ļoti patīk. Bija līgaviņa, kas mana darba beigās teica: «Es nezināju, ka es varu būt tik skaista!» Šī vasara man bija pirmā sezona, kad sāku pucēt līgavas, kas visnotaļ ir ļoti atbildīgs darbs, jo zinu, kāds satraukums valda kāzu rītā. Iespējams, man ir ļoti paveicies vai arī līgavas mūsdienās ir mainījušās, – viņas ir ļoti mierīgas un pārliecinātas. Paldies viņām, ka uzticas man, jo atbildības izjūta ir liela,» tā Elīna Ločmele.


        

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.