Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kārtējo spēli aizvadījusi basketbola komanda «Bauskas BJSS», kas savās mājās Bauskā Reģionālas basketbola līgas spēlē uzņēma vienus no līgas līderiem «Grobiņa». Baušķenieki zaudēja ar rezultātu 82:84, bet aizvadīja ļoti labu spēli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maču, kas notika 24. februārī, ļoti spēcīgi sāka viesi, pārliecinoši uzvarot pirmo ceturtdaļu ar 32:22. Tomēr mājinieki pēdējā ceturtdaļā spēja izvirzīties vadībā, bet mača noslēgumā nespēja pārsvaru noturēt, zaudējot ar diviem punktiem.

Baušķeniekiem 28 punkti Edijam Ausējam, 27 punkti Reinim Solzemniekam, deviņi Laurim Artimovičam, septiņi Tomam Červinskim, pieci Edvardam Sniedzītim, četri Nikam Konstantīnam Dibetam, divi punkti un astoņas atlecošās bumbas Aigaram Bērziņam. Interesanta statistika Mārtiņam Veģim – astoņas rezultatīvas piespēles un deviņas atlecošās bumbas.

Vērtējot pēc septiņām gūtajām uzvarām, komanda pašlaik ir sestajā vietā līgā. Nākamo mājas spēli vienība aizvadīs 12. martā ar «Nīca/BLi» vienību.