Šosezon basketbola derbijam starp Iecavu un Bausku pievienojušies arī futbolisti. Pirmajā spēlē Bauskā «FK Iecava» ar 2:0 pārspēja «Bauskas BJSS/Mēmele» vienību un tagad Iecavā notika atbildes mačs.

Iecavniekiem pagaidām sezona bijusi veiksmīgāka – gūtas divas uzvaras. Skaidrs, ka «FK Iecava» savās mājās plānoja gūt arī trešo uzvaru. Iecavnieki bija veiksmīgāki bumbas kontrolē, labāk spēlēja laukuma vidū, veidojot uzbrukumus. Kopumā futbola komandu galvenajos elementos mājinieki bija pārāki, bet ar to nepietiek – pietrūka momentu realizācijas.

Mačā, kas notika 3. septembrī, visas iecavnieku cerības «apraka» viens cilvēks – «Bauskas BJSS/Mēmele» labās puses uzbrucējs Artūrs Zomerovskis, kurš izpildīja klasisko futbola elementu – aizskriet ar bumbu līdz gala līnijai, noturot to un tad atpakaļ iespēlēt pie vārtiem. Jau desmitajā minūtē pirmais pie bumbas bija baušķenieks Kristiāns Beķeris un iecavnieku vārtsargs Emīls Ēvalds Jemeļjanovs ir bezspēcīgs – 0:1. 14. minūtē ļoti laba saspēle A. Zomerovskim ar Svajunas Foku – pirmais uz sevi izvelk divus aizsargus un atliek tikai piespēlēt garām skrejošajam S. Fokam, kurš bija precīzs – 0:2. Savukārt 19. minūtē A. Zomerovskis piespēlē apmēram 11 metru sitiena zonā, kur bumbu veiksmīgi uztver K. Beķeris un raida kreisajā augšējā vārtu stūrī – 0:3.

Iecavnieki gan nepadevās ne mirkli, bet veiksme nebija viņu pusē. 35. minūtē 11 metru soda sitiens uz Bauskas komandas vārtiem un iecavnieka Tomasa Asmiņa raidījumu uztvert baušķenieku vārtsargs Roberts Untāls. R. Untāls sevi spēlē parādīja no labās puses, uzmundrinot arī aizsargus – tik daudz labus vārdus Bauskas futbolisti par sevi diez vai dzird gada laikā, vai pat ilgāk.

Otrajā puslaikā iecavnieku spiediens neatslāba un 50. minūtē beidzot vārtus guva Tomass Asmiņš. Turpinājumā gan bija viena problēma – dzeltenās kartītes. Spēles starp kaimiņiem parasti ir nervozas un šeit tas izcēlās ar brīžiem pilnīgi bezjēdzīgiem pārkāpumiem, par kuriem tiesnesis ar plašu roku piešķīra nopelnītas dzeltenās kartītes – pa abām komandām kopā septiņas. Tā jau otro kartīti 53. minūtē saņēma Aleksandrs Jasutis, atstājot iecavniekus mazākumā.

Tas gan nemainīja iecavnieku centību un ofensīva uz «Bauskas BJSS/Mēmele» vārtu pusi turpinājās. Tomēr uz spēlēs beigām varēja just, ka spēku pietrūkst un pat maiņas būtiski nemainīja spēles situāciju. Uz beigām bumbu vairāk pat kontrolēja baušķenieki un tas viņiem ļāva gūt vēl vienus vārtus – 90. minūtē precīzs bija Marks Kristofers Dievaitis. Spēle noslēdzās ar 1:4 «Bauskas BJSS/Mēmele» labā.