No Bauskas novada Latvijas čempionātu augstākajās līgās spēlē divi klubi – florbola klubs «Bauska» un Iecavas sieviešu futbola klubs «Iecava». Iecavniecēm savā debijas sezonā augstākajā līgā jau izdevies gūt divas uzvaras un divus neizšķirtus.

Iecavā 10. augustā bija ieradusies spēlēt viena no līgas līderkomandām FK «Olaine», kas pašlaik atrodas trešajā vietā līgā un cenšas šo pozīciju noturēt. Uzreiz gan jāsaka, ka viesu pārsvars izpaudās salīdzinoši minimāli – vairāk iespēju gūt vārtus bija mājiniecēm.

Pirmajā puslaikā spēle notika ar tādiem viļņiem – tad olainietes piespieda mājinieces pie vārtiem, tad otrādi – «FK Iecava» aizgāja uzbrukumā un ilgāku laiku radīja bīstamas epizodes pie pretinieču vārtiem. Ja viesu uzbrukumi parasti beidzās bez jūtama rezultāta, tad mājinieces veica vairākus ļoti bīstamus tālsitienus – vienā reizē trāpīja pa vārtu pārlikti, tad pa vārtu stabu. Vienu reizi pat nogādāja bumbu vārtos ar visu vārtsardzi, bet pirms tam bija pārkāpums un vārtu guvumu neieskaitīja.

Jāatzīmē, ka spēle bija gana skarba – tiesnesim vairākas reizes nācās apstādināt maču, lai pārliecinātos, vai sadursmēs cietušajām sportistēm ir nepieciešama mediķa palīdzība un pāris reizes tā arī bija. «FK Iecava» vienībā piešķīra vienu dzelteno kartīti, «FK Olaine» vienībā – divas.

Kopumā varēja just, ka «FK Olaine» ir labāka bumbas kontrolē un saspēlēs, bet iecavniecēm ir lielāks vārtu gūšanas potenciāls. Otrajā puslaikā viesu vienība spēlēja centīgāk aizsardzībā un vidējā zonā, tādā veidā praktiski pilnībā pārņemot iniciatīvu savās rokās, lai arī iecavnieces ik pa brīdim aizskrēja bīstamos uzbrukumos. Veiksmīgi savu aizsardzību vadīja «FK Iecava» vārtsardze Sofija Sidorova. Pēdējās minūtēs iecavniecēm stūra sitienu nokārtoja Amanda Savicka, bet līdz vārtu guvumam tā arī nenonāca – spēle beidzās ar 0:0.

Par mača labākajām spēlētājām «FK Iecava» sastāvā atzina aizsardzi Katrīnu Jūliju Casno un «FK Olaine» sastāvā – aktīvo uzbrucēju Lindu Sazanovu.