ELVI Latvijas Florbola līgas spēlē florbola klubs «Bauska» savās mājās uzņēma Pierīgas komandu «FBK SĀC», uzvarot šajā spēlē ar rezultātu 7:6. Jāatzīmē gan, ka baušķenieki spēlē bija pārliecinoši labāki, bet viesi tomēr nepadevās līdz pēdējam brīdim.

Kopumā spēlē baušķenieki bija ievērojami pārāki gan uzbrukumā, gan arī spēlē laukumā, bet tā īsti lielā pārsvarā rezultātā to pārvērst neizdevās. Uz pretinieku vārtiem FK «Bauska» meta 50 reizes, kamēr pa baušķenieku komandas vārtsarga Jāņa Gožas vārtiem meta 23 reizes.

Baušķenieki pirmie guva vārtus – precīzs bija Kristiāns Čakāns, bet viesi ātri rezultātu izlīdzināja. Turpinājumā pēc Pētera Zeltiņa piespēles precīzs bija Kaspars Čakāns un pēc Jāņa Akmentiņa piespēles precīzs bija pats P. Zeltiņš. Tiesa, viesi guva vēl vienus vārtus un pēc pirmās trešdaļas tikai 3:2.

Jāatzīmē, ka arī turpinājumā vārtus praktiski guva tikai šīs maiņas spēlētāji. Izņēmums bija nopelnītais soda metiens, kuru realizēja Ralfs Akmentiņš. Otrajā trešdaļa pēc Valda Valtera Vanaga piespēlēm precīzi bija Kaspars Čakāns un J. Akmentiņš, bet divus vārtus guva arī viesi. Tomēr pēdējā trešdaļā mājiniek izvirzījās vadībā jau 7:4 – vispirms bija minētais R. Akmentiņa vārtu guvums un tad pēc Arta Černovska piespēles precīzs bija Kristiāns Čakāns. Visi gan nepadevās un guva vēl divus vārtus, bet vairāk panākt nespēja – uzvara ar 7:6.