Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Godina visa Bauskas novada jaunos sportistus

Bauskas novada pasākums «Jaunatnes sports laureāts» šogad notika nevis atsevišķi apvienībās, bet gan vienoti vienā pasākumā. Godināja vairāk nekā 160 jaunos sportistus, kas ieguvuši medaļas Latvijas čempionātos un arī starptautiskās sacensībās. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums notika Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta zālē 9. decembrī. Ieradušies bija Bauskas novada pašvaldības vadības pārstāvji, viesi no sporta organizācijām un audzēkņu vecāki.

Sezonas noslēguma svinīgajā pasākumā sportistus sveica un uzmundrinošus vārdus sacīja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Viņš sacīja: „Pēc divu gadu pārtraukuma, ir patīkami atkal satikties klātienē, lai sveiktu labākos Bauskas novada sportistus. Šis bija Olimpiskais gads. Olimpiādē startēja vairāki latvieši, bet arī Bauskas novada jaunieši sasniedza savus rezultātus sacensībās, kurās piedalījās, kas ir tikpat svarīgi. Paldies visiem, kuri iegulda laiku, visiem, kuri trenējas un sporto, lai tiktu sasniegti augstvērtīgi rezultāti. Lai izdevušies starti arī nākamgad un uz tikšanos!”

Sportistus sveica arī Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks, Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja Antra Ozoliņa, Bauskas novada Izglītības, kultūras un sporta komisijas vadītājs Raitis Ābelnieks, Bauskas novada domes deputāts Juris Krievs, Latvijas Vieglatlētikas savienības ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs, Bauskas novada domes deputāts Arnolds Jātnieks un Bauskas novada Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svinīgi apbalvojumu “Bauskas novada Gada cilvēks” pasniedza Iecavas sporta skolas direktorei Baibai Gāgai. Viņa pēc apbalvojuma saņemšanas neslēpa pārsteigumu par izrādīto godu.

„Mani dzīvē nepārsteidz praktiski nekas, bet šī nominācija mani ļoti patīkami pārsteidza. Paldies visiem, kuri novērtē manu darbu. Es gribu pateikt neizsakāmu pateicību saviem kolēģiem, bez kuriem es neko nevarētu paveikt. Paldies audzēkņiem, kuri izvēlas sportot. Paldies visiem!” pateicās B. Gāga.

Ar dziesmām sanākušos izklaidēja Sabīne Berezina, dejoja Latvijas čempioni un Pasaules čempionāta finālisti sporta dejās jauniešiem Karīna Kārkliņa un Hardi Vahtra. 

Vairāk par šo pasākumu lasiet laikrakstā “Bauskas Dzīve” otrdien, 13. decembrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Bauskss dzivite izlabojiet kludu izgl.nod.vaditaja tur nebija. Bija metodike Sanita Reinsone

  2. Pašvaldībās ir kompetencēm atbilstošas komitejas, Saeimā ir attiecīgas komisijas.

  3. Bauskas komentētāji kā vienmēr meklē kur piekasīties! Labāk būtu priecājušies par sportistiem. Malači jaunieši!

    4
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.