Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Helovīna šausmu parks Bauskas pilskalnā atvērts

Bauskas pilskalns no otrdienas, 18. oktobra, līdz 5. novembrim pārtapis par īstenu šausmu parku, kurā izstādīti vairāk nekā 500 Holivudas šausmu filmu cienīgi apskates objekti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā “Bauskas Dzīve” jau vēstījusi, pasākuma norises laikā Bauskas pilskalna parks apmeklētājiem būs atvērts no plkst. 15 līdz 22 vakarā. 29. oktobrī parka teritorijā papildus ekspozīcijām un aktivitātēm norisināsies arī uguns šovs «Fēnikss», kurā piedalīsies 20 faķīri, apvienojoties nakts, uguns un mūzikas uzvedumā. Sarīkojuma noslēguma dienā uz pilskalna skatuves kāps grupa «Dzelzs vilks», kas parūpēsies par muzikālu un skaļu Helovīna pasākuma nobeigumu.

Bauskas kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš informēja, ka Bauskas pilskalna parku iedzīvotājiem nebūs liegts apmeklēt laikā, kad tur būs izvietots “Šausmu parks”. Būs zonas, kas nebūs brīvi pieejamas (vairāk aiz estrādes), bet apkārt staigāt un līdz Ķirbaksalai vietējie iedzīvotāji un pilsētas viesi tikt varēs. Savukārt laikā, kad notiks organizētais koncerts un uguns šovs, parks bez ieejas biļetes apmeklētājiem būs slēgts.

Šajā reizē “Bauskas Dzīve” Ivara Bogdanova fotoattēlos piedāvā ieskatu “Šausmu parka” iekārtojumā dienasgaismā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (50)

 1. ko mēs vēl varētu par krietnu naudas summu iepirkt no apsviedīgajiem leišiem? Diemžēl prāta spējas nav iespējams nopirkt, lai novada domē un tās struktūrās saprastu, ka daudz no tā, par lielu naudu iepirktā, nav Latvijas kultūrai atbilstoši, tas viss ir ārzemju “svešķermenis”, lielākoties domāts kādiem maku piepildīšanai. Domes kultūras nodaļa kādreiz tika veidota latviešu kultūras un tās pašdarbnieku atbalstīšanai, ne “svešķermeņu” iepirkšanai, kas vairāk piedienētu domes iepirkumu departamentam….

  51
  26
 2. Ai, “diez?” svešķermeni tu, Helovīni jau gadus 5-10 ir iegājušies vispasaules kultūrā, tai skaitā arī Latvijā. Vismaz jauniešiem un bērniem ir interesanti, kas zin, varbūt kāds no citām pilsētām vai tās pašas LT arī atbrauc paskatīties.

  33
  38
 3. DIEZ??
  Nekas nav iepirkts no leišiem!!! leisi paši par visu maksā !!!! Ja nezini neko nemuldi

  16
  8
 4. Man kaut kā škiet, ka te nekas nav iepirkts. Paši organizatori atbrauca, paši finansē, paši tirgo biļetes, kuras nevar nopirkt iepriekš. Kamēr tie helovīni nestaigā pa manu kāpņu telpu bļaustīdamies un pie durvīm klauvēdami, man šie svētki/norises kā nobriedušai latvietei netraucē. Ieteiktu arī pārejiem netaisīt drāmu, un tiem, kuriem liekas, ka pazaudēsim kaut ko no senlatviešu mantojuma-vainīgi var būt tikai vecāki, kuri saviem bērniem paši to nemāca( tā vietā, lai stāstītu par ķekatām, vairāk laika un enerģijas velta bezjēdzīgi komentējot un šausminoties par nenoveršamām norisem), KC, kuri neatrod vietu un laiku latviešu tradicionālo svētku norisēm.

  59
  4
 5. DIEZ par katru skulptūras uztaisīšanu māksliniekiem, par parka iiri par visu jāmaksā!!! Un to visu dara lietuvieši!!! Te nav ne centa paņemts no JŪSU naudas!! Tākā (DIEZ) beidz raudāt

  16
  8
 6. Pajautājiet saviem bērniem vai viņi vēlas apmeklēt šo parku? Nekad nav par daudz bērniem svētku. Vai tiešām Jums ir žēl par 5 euro nopirkt konfektes.Izgrebt ķirbi Tā jau ir, iedodiet labāk telefonu, planšeti lai tur skatās ko vēlas. Kuri iet uz parku un svin šo dienu super. 🎃🎃🎃

  36
  11
 7. Jā,kad paskatās tās bildes-nu tiešām šausmu parks! Mani tikai šausmina tas,ka tur ir nāves maskas aar viisu izkapti- vai tas ir tas,ar ko būtu saistīti helovīni,vai ar nāvi tā jāspēlējās?

  39
  9
 8. Vairāk šausminaties par ģimenēm, kurās bērni smēķē no 9 gadu vecuma un par to, kas tiek nodarīts viņu veselībai un psihoemocionālajam stāvoklim un kā tiek tērēts jūsu ģimenes budžets, nevis par to kā Bauskas novada dome papildina budžetu par vietas iznomāšanu pakalpojuma sniedzējiem.

  26
  17
 9. Tik tiešām ārprāts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vai mums tiešām nav latviešu svētku? Mārtiņdienas, Miķeļdienas…
  Vai jāreklamē apmeklēt kaut kādas sakrāsotas lupatas un ķēmi. Pat uz Rimi laukuma viena lupata plātās. Man liekas, ka te kādam no novada vadības ar galvu nav kārtībā, atļaujot šo balagānu. Pilsētā , kur tik skaists parks , divas upes, pašas dabas dots brīnums rudens krāsainība. Nu vairs brīvdienās tur nav ko darīt.

  39
  24
 10. Lielākas šausmas par pilskalnā notiekošo ir šī raksta komentāru sadaļa 😁😁

  64
  6
 11. Ak, mīļie Bauskas iedzīvotāji! Vissslikti.lv. Vai kāds neļauj Jums svinēt latviešu svētkus? Stāstiet, māciet bērniem un sviniet Miķeļdienu, Mārtińus u.c. svētkus latviešu tradīcijās. Man liekas, ka šis ir forš pasākums bērniem, protams katrām pašam jāizvērtē vai bērns ir gatavs šādam piedzīvojumam. Un prieks, ka Bauskā kaut kas notiek, lai izdodas!

  43
  13
 12. vai pārāk dziļi jau mēs neesam iegājuši tajā “vispasaules kultūrā”, jo neskatoties uz to, ka valsts zaudē katru gadu iedzīvotājus vidēja lieluma pilsētas apmērā, mums par varītēm jāpieņem likumi un paražas, kas ved uz iznīcību, Latvijas iznīcību. Ko varbūt var atļauties lielas nācijas, to nevar tauta, kurai palikuši ap pusotra miljona indivīdu, no kuriem daudzi jau ,varbūt, sirdī par nejūtas latvieši, bet mistiskie vispasaules iedzīvotāji

  16
  7
 13. Šitais viss mākslīgais…..
  Noskatieties filmu Jānis Vingris Dzīve pārtraukta. Nu tur ir šausmas ko var redzēt mūslaikos. Ar īstiem cilvēkiem….

  7
  2
 14. un tie skaitās svētki bērniem? Tad nebrīnieties par demolētājiem sitējiem un pazemotājiem! Cilvēks ar normālu psihi tā neizklaidējas!

  30
  9
 15. pēc pilskalna apmeklēšanas,bērni pa nakti mierīgi gulēs vai ne?pilnīgs absurds tas pats kas kādreiz ”miedziņš nāk”

  16
  4
 16. Ja kāds grib pateikt,ka pašvaldība nepiedalās pasākuma sponsorēšanā,tad tie ir iespējami klaji meli. Ja es gribētu noorganizēt kādu maksas pasākumu pilskalnā diseni,koncertu,tad pašvaldība nekad man to neatļautu par brīvu rīkot. Bet Bet te es saprotu,ka uz tik ilgu laiku pašvaaldība par velti Lietuviešiem iedod pilskalnu naudas pelnīšanai??? Iespējams,ka kādaam iedoti pīrādziņi???…..

  13
  7
 17. Pilskalns nav privāts, tātad dome to ir izīrējusi. Secinājumus var izdarīt. Ļoti nacionāla rīcība.

  10
  4
 18. Es biju ar bērniem. 5 un 12 gadu jauniem.Lai arī tas ir no ārvalstīm nācis, ir forši ko iespaidīgu redzēt. Un pēc tam gulēja mierīgi, nespiedu iet,pašiem bija vēlme apskatīt.Neuztveru kā traku šausmu parku.29 datumā vēl būs papildus mūziķi, šovs.
  Bauskā tā reti kas aizraujošs tiek rīkots.
  Vienmēr atradīsies kāds ,kurš anonīmi izteiks savu nepatiku,negācijas. Ja nepatīk,neviens nespiež iet.
  Kā pie mums no bērnības jau ir Ķekatās iešana ,kur bērni,pieaugušie kopā ar viņiem pārģērbjas,sakrāsojas un iet pa mājām ar dziesmām,jebko citu lūgt kārumus..tā arī ir šādi ārvalstu Hellovīns, kur akcents un galvenais uzsvars ir ķirbis un spoki..un arī iet un joko,dzied ,dejo lai dabūtu kārumus..
  Nepatīk,sēžiet un pūšaties savās mājās un nevajag ar savu negāciju vainot citus.

  27
  8
 19. Labs pasākums un vizmaz rudenī kaut cik atdzivina pilsētu . Biju aizgajis ar ģimeni un visiem viss patika, bet nebija tik traki kā te apraksta komentāros daži divāna pirdēji, kas paši neko nav radījuši izmeņemot tukšus komentārus. Paldies organizātoriem, jo var redzēt ka darbs ir iegūldīts liels lai visu izveidotu un uzstādītu utt.
  Jebkurā gadijumā tā ir katra brīva izvēle apmeklēt vai neapmeklēt parku .

  25
  13
 20. Arī mēs bijām . Bērniem ļoti patika . Smiedamies skraidīja . Paldies organizatoriem .

  23
  6
 21. Visiem iesaku vispirms aiziet un pēc tam komentēt.

  Mani bērni bija “starā”!

  Novērtēju ieguldīto darbu un izdomu!

  Atbalstam savējos tad mums biežāk būs kvalitatīvas izklaides!

  Uzņēmīgie dara , čīkstētāji tikai čīkst!

  Nebūsim čīkstētāji!

  16
  7
 22. Pabiju tur sovakar… atzistams pasakums. Ciena autoru izdomai. Pirmo reizi pilseta, kas tads notiek un ari pirmoreiz, ko tadu skatiju…biedejosi, bet skaisti…

  8
  6
 23. Daudz kas ir baiss un skaists, ieroči, kara tehnika, atomsprādziens esot skaists. Nedod dievs tādu skaistumu!

  5
  6
 24. Skaisti ta visa izpildijuma un organizetibas nozime…biju, kopa ar gimeni. Visiem patika un visi to atzina, sai pilseta,i par labu esot…

  8
  6
 25. Atbalstam savējos Tu biji domājis Lietuviešus?😄 Jo pasākuma autori ir Lietuvieši 😉

  5
  4
 26. Ja pasiem izdomas vairak ka par pilskalna ateju ar betona izkalto caurumu nepietiek, tad ciena tiem, kuriem tas pietiek vairak…

  2
  3
 27. Viduslaikos nāvessodi bija izklaide. Pagājušā gadsimta karos un jukās nāve bija miljonu traģēdija. Tātad tagad mentāli esam viduslaikos, kaut arī nepiedalamies reālās nāves orģijās.

  5
  4
 28. 10 Lai tavējo starpā neatrastos neviens pats, kas savu dēlu vai savu meitu liktu sadedzināt ugunī, nedz arī, kas zīlē nākotni, nedz laika zīmju taujātājs, nedz čūsku apvārdotājs, nedz burvis,
  11 nedz vārdotājs, nedz garu izsaucējs, nedz pareģis, nedz mirušo izaicinātājs,
  12 jo visi, kas dara šīs lietas, Tam Kungam ir negantība. Mozus 18-10

  7
  1
 29. 10 Lai tavējo starpā neatrastos neviens pats, kas savu dēlu vai savu meitu liktu sadedzināt ugunī, nedz arī, kas zīlē nākotni, nedz laika zīmju taujātājs, nedz čūsku apvārdotājs, nedz burvis,
  11 nedz vārdotājs, nedz garu izsaucējs, nedz pareģis, nedz mirušo izaicinātājs,
  12 jo visi, kas dara šīs lietas, Tam Kungam ir negantība. Bībele – Mozus 18-10

  5
  1
 30. Aizgājām un netikām iekšā. Tikai skaidra nauda un nekādu čeku. Ērti gan. Kā ar nodokļiem?

  4
  1
 31. Kā tad zini, ka čeku nedeva, ja iekšā netiki?
  Mums gan biļeti iedeva, gan laipni aprunājās!
  Tie, kas par vecāku stulbumu materializāciju runā-karma nav mazais bērns, kas citam ļauna vēl, tas…

  2
  3
 32. Viss, ko mēs redzam, nosēžas mūsu psihē un to redzot vairākkārt, kļūst par normu un pieņemams. Vai gribam, lai tas kļūst par normu? Parka tālākajā galā ir arī Hersonas stūrītis ar asiņainām kājām un rokām. Priecājieties bērni, pēc dažiem gadiem būs daudz darba psihologiem.

  7
  3
 33. Vai tiešām tik vien varam izdomāt, kā spēlēties ar zemākajām vibrācijām? Pilskalns asinis pazīst. Kara laikā tur šāva vāciešus. Diez vai ir gudri pielūgt pasauli, par kuru mēs neko nezinām.
  Bet varbūt ir ērti, jo pašiem nav jādomā, ko kultūras jomā ielikt oktobra plānā?

  5
  2
 34. Vakar arī mēs tur pabijām. Komentāros daudzi raksta, kā bērniem tiek bojāta psihe un tā tālāk.Ja vecākiem ar psihi viss kārtībā un viņi ir spējīgi izvērtēt savu bērnu baiļu slieksni, tad neko tādu neapmeklēs.Ar bērniem jārunā pareizi, nevis jāstāsta, ka helovīnu mošķi ir briesmīgi, bet pasaka par Ansīti un Grietiņu ir ok. Tiešām parks izveidots skaists, darbi iespaidīgi un visi apkārt redzētie bērni prieka pilni.

  6
  3
 35. debīlisma kalna gals.Es ceru,ka visa iekasētā nauda aizies vējā.Iet ar maziem bērniem ,fotogrāfēties pie zārka,ģindeņiem ,nu tur ir jābūt vītnei.Visi kā norāvušies noķēdes.Latvieši pārdevušie jenķiem,paši no savām tradīcijām nezina neko.Nav jābrīnās,ka Dieviņam vienreiz piegriezīsies un tad,vainos visu pasauli.Tas viss paliks jūsu bērnos un pašos.Skolā ir nevaldāmi ,nervozi ,raudulīgi.

  8
  4
 36. Cilvēki ar saviem maciņiem nobalsoja, ka helovīna pasākums ir izdevies un var visādi gausties un īdēt, bet fakts paliek fakts. Latviešu tradīciju puritāņi pārsvarā ir tikai tukšrunātāji. Gan jau ka arī no latviešu tradīcijām var izveidot atzīstamus un apmeklētus pasākumus, bet redz ir jāiegulda gan darbs gan līdzekļi – nepietiek, ka lieldienās noliek pāris renes olu ripināšanai un aiziet – visiem ir jautri. Tad kad būs tāds pasākums, tad arī cilvēki tādus apmeklēs.

  3
  2
 37. Ko niekojas ar lellēm. Ir pieprasījums, laiž pa īsto. Varbūt visu dzīvi noliekam uz šitām sliedītēm un ejam uz elli? Kaut kur šitas īlens izdursies visiem par izbrīnu un šausmām. Daudziem tūkstošiem laikam ir aktuāls nāves kults un laikam arī vardarbība. Psihologi var sākt pētīt šo fenomenu. Te ir kaut kas no vudū, sava iekšējā ienaidnieka uzvarēšanas un tā līķa apgānīšanas .Tikai kāds kuram tas iekšējais ienaidnieks? Briesmoņu viesiem Bauskas ēstuvēs diemžēl trūka atbilstoši autentisku un šausmīgu ēdienu. Nu kaut kas no cilvēkēdāju repertuāra. Bauskas muzejā gan par baltu cilvēkēdājiem nekā nav.

  4
  3
 38. Pilsēta kur satiekas slimie. Kultūras pasākumus kūrējošā pašvaldība un tajā valdošā partija ir ideoloģiski un ētiski bankrotējusi.

  5
  4
 39. Smieklīgi, mēs latvieši – vienmēr pamanāmies nīgri paburkšķēt. Neviens taču neliedz svinēt Miķeļus, Mārtiņus, Ziemas saulgriežus un Meteņus, iet budēļos (te dažai histēriskai māmiņai vajadzētu pašķirstīt latvju mantojumu un paskatīt, ka latviešiem Nāve ar izkapti bijis neiztrūkstoš tēls. Starp citu, tā nozīme: izstaigāt visus mājas kaktus un iznīcināt visus ļaunuma perēkļus. Nāve var arī aicināt uz deju – kuru tā izdancina, tam ilgs mūžs un visas nedienas aizbaidītas). Helovīni tiešām nav latviešu svētki (Valentīndiena, Pateicības diena u.tt. arī ne), bet tas neliedz izbaudīt diezgan profesionāli sarūpētu izklaidi. Ja mēs pieturētos tikai pie sentēvu tradīcijām, tad nedrīkstētu baudīt ne modernās dejas, ne baletu, nedrīkstētu nēsāt džinsus, dert šampanieti un ēst burgerus. Visbeidzot, ikviens taču var piespiest off, pasēdēt skalu gaismā un uzdziedāt kādu tautasdziesmu. Un arī tas bus jauki.

  8
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.