Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Izskanējis Bauskas Mūzikas un mākslas skolas pavasara koncerts

Jau par tradīciju kļuvušais Bauskas Mūzikas un mākslas skolas pavasara koncerts izskanēja Bauskas Kultūras centra zālē ceturtdien, 18.aprīlī. Šajā daudzveidīgajā pasākumā ar nepretenciozo nosaukumu “Pavasari gaidot” varēja noklausīties gan audzēkņu, gan pedagogu labākos priekšnesumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mācību gada izskaņas sākums ir labākais laiks, lai palepotos ar iepriekšējā darba cēlienā apgūto. Un lepoties bija ar ko, jo apgūti tiešām augstu meistarību paģēroši, apjomīgi skaņdarbi,” teic Bauskas MMS direktore Anita Velmunska.

Viņa pastāstīja, ka pirmo reizi skolas lielkoncertu kuplināja mazie čella spēles apguvēji pedagoga Kristapa Grīnberga vadībā. Viņi organiski iekļāvās ansamblī kopā ar vijolēm (pedagoģe Aiva Avotiņa). Koncertā vēl uzstājās 1.-2.kl. ansamblis, Elza Graudiņa, un Dārta Garā (pedagogs Kristaps Lubovs), Maija Ceple (pedagoģe Ieva Ūdre), Beatrise Beimo un Paula Patrīcija Gedroviča (pedagoģe Inga Bukša), Jēkabs Lazdiņš un Gustavs Ūdris (pedagogs Ikars Ruņģis), Sandis Vecvagars (pedagogs Aigars Dziļums), Elizabete Upelniece un Reinis Grosbards (pedagoģe Ligita Kārkliņa), Monta Garā un Roberta Elza Stīrija (pedagoģe Līga Jaunliniņa), Ralfs Kapkalns (pedagogs Lauris Krasņikovs), Viktorija Tjuha un vijolnieku ansamblis (pedagoģe Aiva Avotiņa), Amanda Pučure (pedagoģe Laura Meždreija), Jēkabs Kolbergs un Kristers Pērkons (pedagoģe Antra Rušmane), koris (pedagoģes Inga Bukša un Ieva Ūdre), instrumentālais ansamblis (pedagogs Paulis Straume). Izcilu flautas spēli demonstrēja pedagoģe Inta Paula Briņķe. Koncertmeistares, kā allaž, bija Ineta Rozentāle un Evija Bonāte.

Īpašu pavasarīgu noskaņu līdzēja radīt Mākslas nodaļas audzēkņu darbi par dabas un mūzikas tēmām, reprodukcijas tika demonstrētas koncerta laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.