Latvijas Florbola savienības rīkotajos jaunatnes čempionātos vai nu ir sākušās, vai tuvojas izslēgšanas spēles. Vecākajā U18 grupā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas florbola komanda cīnīsies par čempionāta bronzas godalgām.

Pusfinālā pretim nāca sezonas līderi «Ķekavas Bulldogs». Mača sākumš 18. janvāra spēlē baušķeniekiem pēc Kristiāna Čakāna piespēles vārtus guva Kristers Ķūrēns – Repša un otrajā trešdaļā pēc Riharda Jovaiša piespēles rezultatīvs bija Kristers Jasūns.

Pēc otrās trešdaļas rezultāts vēl bija cerīgais 2:3 viesu labā, bet pēdējā trešdaļā viesiem ar vārtu guvumiem veicās, kamēr baušķenieku precizitāte mājiniekus pievīla un beigās zaudējums ar 2:7. Par spēlēs vērtīgāko spēlētāju Bauskas novada BJSS vienības rindās atzina vārtsargu Kristeru Rudēviču. Tā liecina mājas lapas floorball.lv informācija.

Atbildes spēle Ķekavā 25. janvārī sanāca vēl bezcerīgāka. Mājinieki izvirzījās vadībā ar 4:0 un tikai tad vārtus sāka gūt baušķenieki. Pēc Valda Valtera Vanaga piespēles precīzs bija Kristiāns Čakāns un pēc Kristera Ķūrēna – Repšes piespēles precīzs atkal bija Kristiāns Čakāns. Tomēr beigās zaudējums ar 2:6 un nāksies spēlēt par bronzas godalgām.