Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: lielākajā novada skolā, Bauskas Valsts ģimnāzijā, mācību gads sācies ar vairākiem jaunumiem

Kā ierasts, skolas stadionā atklāts jauns mācību cēliens Bauskas Valsts ģimnāzijā (BVĢ).  Šajā mācību gadā te zināšanas apgūs 815 skolēnu, strādās 71 pedagogs, 30 tehniskie darbinieki, «Bauskas Dzīvi» informē BVĢ direktores vietniece Inita Nagņibeda.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāj, ka skolas kolektīvam ir pievienojušies seši jauni kolēģi: Edīte Birkvalde – latviešu valodas un literatūras skolotāja, Bruno Bahs – pasniegs vizuālo mākslu, Edijs Rutka – sporta un veselības skolotājs, Inga Kavaļauska – sākumskolas skolotāja, Oļegs Gromovs – mācīs angļu valodu, Kārlis Lazdovskis – fizikas un  dabaszinību skolotājs.

BVĢ direktores vietniece pastāsta, ka ir uzlabota skolas vide – no pašvaldības budžeta līdzekļiem iegādāti 24 komplekti ergonomisku skolēnu mēbeļu, mūzikas kabinetiem ritma mūzikas instrumenti un apskaņošanas aparatūra, 231 LED gaismeklis, iegādāti materiāli un veikts skolas stadiona lietus drenāžas remonts, arī citi darbi.

I. Nagņibeda uzsver, ka no skolas ziedojuma konta līdzekļiem iegādātas 22 stikla tāfeles ar interaktīvo displeju jaunā korpusa mācību kabinetos, realizēts projekts “Bauskas Valsts ģimnāzijas teritorijas labiekārtošana”, kura gaitā veikti bruģēšanas darbi, atjaunots zālājs, veikts ieejas kāpņu ar metāla margām remonts, ierīkoti apstādījumi un uzstādīti labiekārtošanas elementi: pergola, āra liektie soli, āra krēsli, krēslu platformas, atkritumu urnas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Lepojamies ar skolas absolventiem, kas uzrādījuši augstus rezultātus valsts pārbaudījumos un izglītību turpina Latvijas un Eiropas augstskolās. Esam gandarīti, ka Latvijas skolu reitingā darbā ar talantīgiem skolēniem starp 31 valsts ģimnāziju esam 19. vietā. Šogad vēlam veiksmi 9. klases skolniecei Kitijai Kampiņai un programmēšanas skolotājam Raivim Ieviņam, kuri jau 7. septembrī dosies uz Gruziju pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes informātikas olimpiādē,» ar gandarījumu stāsta BVĢ direktores vietniece.

Vēl tiek uzsvērts, ka šis gads aizritēs ne tikai intensīvā mācību darbā, bet arī gatavojoties skolas 105. dzimšanas dienai, ko Bauskas Valsts ģimnāzija atzīmēs 2024. gada septembrī, reizē arī organizējot absolventu vakaru.

Visi foto: Ģirts Donerblics

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Jaunos formas tērpus ieviesīs pakāpeniski 2 gadu laikā. Daudziem skolēniem jau tagad bija jaunās formas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.