Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepu ielas svētki Vallē

Septīto gadu pēc kārtas Bauskas novada Valles ciemā norit Liepu ielas svētki – pasākums, kura nosaukumā ir viena iela, bet būtībā tas ir domāts visa ciema iedzīvotājiem. Bija svētku gājiens, radošās aktivitātes, sporta pasākumi un skrējiens vārdu atminējuma meklējumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums, kas notika 23. jūlijā, radies 2017. gadā, apspriežot Latvijas simtgades pasākumus. «Tā 2017. gadā notika apspriešana par to, kādus pasākumus Latvijas simtgades jubilejā varētu rīkot Vecumnieku novadā un mūsu gadījumā konkrēti Valles pagastā. Toreiz Gunta Kupčiuna nāca ar ideju par Liepu ielas svētkiem,» atceras Valles saietu nama direktore Aija Skosa.

Iedzīvotāji aktivitāti vērtē pozitīvi. «Piedalāmies katru gadu. Patīk, ka iesaista bērnus. Pagājušajā gadā notika sporta sacensības starp mājām – mūsu mājai bija otrā vieta,» stāsta Kristīne Niedola, Liepu ielas 13. mājas vecākā. Jana Sakne, kura rīkoja orientēšanās pasākumu pa visu Liepu ielu, kur dalībniekiem bija jāatrod kartiņas un pēc tām kopā jāsastāda vārdi, atzina, ka dalībnieku skaits pasākumā pamazām pieaug. «Tā mēs katru gadu uz vienu dienu valsts karogu nomainām ar Liepu ielas karogu. Jāatzīmē, ka, lai arī pasākumā ir Liepu ielas vārds, tas tomēr ir domāts visiem Valles ciema iedzīvotājiem un visiem, kas šajā brīdī uz Valli ir atbraukuši,» norāda pati G. Kupčiuna.

Pasākums sākās ar ierasto gājienu pa Liepu ielu. Kopā pulcējās apmēram simts cilvēku, lai piedalītos dažādās aktivitātēs, savi piedāvājumi bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem bija arī biedrībai «Jaunatne smaidam».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sanākušos uzrunāja pati idejas autore. Katras apdzīvotas vietas lielākā vērtība ir tās cilvēki, un Vallē netrūkst nedz čaklu roku, nedz atsaucīgu cilvēku. Tāpēc jau septīto gadu pēc kārtas Liepu ielas svētku mērķis ir saliedēt mūsu cilvēkus,» tā G. Kupčiuna.

Pasākumā piedalījās arī Iveta Radziņa, Valles pagasta nodaļas vadītāja. Viņa paslavēja ciema iedzīvotājus par vides sakoptību, reizē norādot, ka svētki būs skaisti un atraktīvi, pateicoties tieši dalībniekiem. Par īpaši sakoptu apkārtni un apstādījumiem uzslavēja un pasniedza ziedus Liepu ielas 6 un Liepu ielas 13 daudzdzīvokļu namu vecākajiem, kā arī Ingunas Kļaviņas un Evitas un Andra Cauņu ģimenēm par sakoptu vidi un apstādījumiem pie privātmājām.

Vakarā pēc aktivitātēm skanēja neliels koncerts un notika zaļumballe.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.