Iecavas pamatskolas jaunajā sporta zālē aizvadīts Iecavas pilsētas otrais atklātais basketbola čempionāts un Visvalža Eglīša kausa izcīņa.

Spēles par medaļām notika 29. decembrī. Cīņā par trešo vietu «Misa» uzvarēja «Juvi» ar 88:78. Cīņā par pirmo vietu «Ozolu 15» uzvarēja «Stelpes» komandu ar 88:85.

Sacensību noslēgumā balvas pasniedza Voldemārs Pārums un Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers. Komandas saņēma medaļas un kausus un pirmās vietas ieguvēji «Ozolu 15» saņēma arī Visvalža Eglīša piemiņas kausu.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar 165 gūtajiem punktiem kļuva Armands Kalniņš no «RS Autopars/RMC». Precīzākais soda metienu izpildītājs bija Gatis Justovičs no «Ozolu 15»  –  no 36 metieniem 31 precīzs. Rezultatīvākais trīspunktu metējs bija Haralds Štāls no «Misas»  – 34 precīzi raidījumi. Labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām – Uģis Mežavilks no «Misas» ar 110 izcīnītajām bumbām. Savukārt par čempionāta vērtīgāko spēlētāju atzina Jāni Klāviņu no «Stelpes».

Visi foto: Uldis Varnevičs