Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Pēc gandrīz divu gadu pārtraukuma atsākušies skolu dambretes turnīri

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta zālē aizvadītas dambretes sacensības skolēniem – pēc gandrīz divu gadu pārtraukuma skolu turnīri atsākušies. Trenere Inga Bernāte 23. februārī organizēja sacensības 2008. un 2009. gadā dzimušajiem – C grupai un 2010./2011. gadā dzimušajiem sportistiem – D grupai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zēnu spēlēs ļoti labu rezultātu parādīja Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēknis Renārs Staškevics – ar 13 punktiem viņš izcīnīja pārliecinošu pirmo vietu kopvērtējumā un arī D grupā. Šajā grupā otrajā vietā Alekss Subočs no Vecsaules pamatskolas un trešais Rihards Mežsargs no Griķu pamatskolas. C grupā zēniem uzvarēja Niks Ēķis no Bauskas 2. vidusskolas, otrais Ralfs Krebss no Vecsaules pamatskolas, trešajā vietā Artūrs Seredickis no Bauskas valsts ģimnāzijas.

Meitenēm kārtējo reizi triumfēja Keita Enija Platā no Bauskas valsts ģimnāzijas, uzvarot visos mačos. Nākamajās divās vietās C grupā Bauskas 2. vidusskolas audzēknes Elīna Arāja un Elīza Manavicka. Jaunākajā D grupā šoreiz labākā bija Enija Mežsarga no Uzvaras pamatskolas, otrajā vietā Viktorija Beitiņa – Ševčenko no Pilsrundāles vidusskolas un trešā vēl viena Uzvaras pamatskolas audzēkne Kitija Valmunska.

Reizē noskaidroja arī komandu čempionātu uzvarētājus. Vecākajā C grupā salīdzinoši pārliecinoši ar 41 punktu uzvarēja Bauskas 2. vidusskolas dambretisti – E. Arāja, E. Manavicka, N. Ēķis un Daniels Roze. Turpat blakus Bauskas Valsts ģimnāzijas komanda ar 38 punktiem, kam otrā vieta – K. E. Platā, Felicita Leonora Feigina, A. Serediskics un Emīls Ripa. Trešajā vietā šoreiz Vecsaules pamatskola ar 29 punktiem – Amanta Marika Auniņa, Katrīna Ķēniņa, R. Krebss un Alens Veņikovs. Ceturtajā vietā Pilsrundāles vidusskola, piektā vietā Griķu pamatskola.

Labi rezultātu gan zēnu, gan meiteņu grupā ļāva D grupas spēlēs uzvarēt Bauskas valsts ģimnāzijas komandai, kas savāca 34 punktus. Komandā spēlēja R. Staškevics, Matīss Pļevoks, Estere Varneviča un Monta Garā. Otrajā vietā ar 32 punktiem Uzvaras pamatskolas vienība – A. Mežsarga, K. Valmunska, Gustavs Birkvalds un Gustavs Lipskis. Trešie šoreiz Pilsrundāles vidusskolas dambretisti ar 29 punktiem – V. Beitiņa – Ševčenko, Melisa Jermakova, Roberts Ribikausks un Renārts Anspoks. Ceturtie Vecsaules pamatskola, piektajā vietā Bauskas 2. vidusskola, tad Griķu pamatskola un Bauskas pilsētas pamatskola.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.