Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Pilskalnā iekārto “Čē Čē Čempionāta” sacensību pilsētiņu; Bauskā ieradīsies premjere Evika Siliņa

No ceturtdienas, 16. maija, līdz sestdienai, 18.maijam, Bauskā speciāli radītā sacensību pilsētiņā notiks Eiropas lielākā skolu klašu saliedēšanas festivāla “Čē Čē Čempionāts” fināls. Tajā 12 000 skolēnu jeb 480 klases dažādos aizraujošos pārbaudījumos stiprinās profesionālajā un privātajā dzīvē nozīmīgās caurviju prasmes, piemēram, kritiskā domāšana, lēmumu pieņemšana, sadarbība, pašiniciatīva, jaunrade.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tele 2” pārstāvis Oskars Fīrmanis pavēstīja, ka rīt Bauskā ieradīsies arī Ministru prezidente Evika Siliņa, kura klātienē sveiks čempionāta dalībniekus, kā arī pasniegs atzinības rakstus to skolu direktoriem, no kurām pieteikušās visvairāk klases.

Ministru prezidentes pateicības rakstus saņems Bauskas Valsts ģimnāzijas direktore Linuta Ģerģe, Ogres Centra pamatskolas direktore Dace Bondare, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas direktors Guntis Vasiļevskis, Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns un Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas direktore Laila Roga.

Ceturtdien, 16. maijā, startēs 8. un 9. klases, 17. maijā 6. un 7. klases, bet 18. maijā 10. – 12. klases. Dienas plāns: plkst. 8.30 – 10 ierašanās un reģistrācija; 10 čempionāta atklāšana, instruktāža, klases kapteiņu sapulce; 10.40 – 17 sacensību norise un papildu aktivitāte; 17 apbalvošana; 18 došanās mājup. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

O. Fīrmanis precizēja, ka šogad “Čē Čē Čempionātā” kopumā pieteicās gandrīz 900 klases jeb 20 tūkstoši skolēnu no visas Latvijas, apliecinot, ka jau 18.gadu čempionāts turpina būt viens no skolēnu gaidītākajiem notikumiem. Finālā kopumā piedalīsies 480 klases, taču visvairāk klašu būs pārstāvētas no Siguldas Valsts ģimnāzijas (14 klases), Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas (12 klases), Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas (12 klases), Bauskas Valsts ģimnāzijas (11 klases) un Ogres Centra pamatskolas (10 klases). Ar visu Fināla dalībnieku sarakstu var iepazīties šeit: www.cempis.lv/jaunumi/finalisti-ir-noskaidroti.

Čempionāta organizatori vērš uzmanību, ka 16., 17. un 18. maija rīta stundās, sākot no pulksten 8 līdz 10, un vakara stundās, sākot no pulksten 17:30 līdz pulksten 19, Bauskā ir iespējama lēnāka auto kustība kā ierasts, jo pilsētas ielās pulcēsies skolēnu autobusi, kas nogādās bērnus uz pasākumu un mājup. 

Tāpat pasākuma norises dienās Pilskalna un Ziedoņu ielas garumā, kā arī Parka ielas stāvlaukumā (pretī Bauskas pilsētas stadionam) tiks novietoti skolēnu autobusi, kas aizņems daļu no brauktuves un visu stāvlaukumu. 

No 13. līdz 19. maijam Bauskas pilskalna parka teritorija būs slēgta apmeklētājiem, jo šajā laikā norisināsies uzbūve, pats pasākums un demontāža. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.