Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Šausmu parks Bauskā beidz savu darbu

Halovīnu šausmu parks Bauskas pilskalnā ir pārtraucis savu darbu. Tā darbības laiks tika noteikts no 18. oktobra līdz 5. novembrim, bet parks bija atvērts arī vakar, 6. novembrī, kad tā apskate bija bez maksas, portālu informēja organizatoru pārstāve Agnese Ābolkalna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šausmu parkā Bauskas pilskalnā bija aplūkojami vairāk nekā 500 Holivudas šausmu filmu cienīgi apskates objekti, bija pieejams baiso ķirbju un zirnekļu tīklu labirints, kā arī tirdziņš un citas aktivitātes.

Sestdien, 5. novembrī, norisinājās arī leģendārās latviešu rokgrupas  “Dzelzs vilks” koncerts. A. Ābolkalna atzina, ka lietainie laikapstākļi patraucēja sarīkojuma norisei, taču organizatori ir priecīgi par tiem cilvēkiem, kuri atnāca un atbalstīja pasākumu. Pēc rīkotāju aplēsēm pāris simtu ļaužu sestdien bija sanākuši.

Konkrēti, cik liels apmeklētāju skaits nepilnu trīs nedēļu laikā pabijis Bauskas šausmu parkā, organizatori neatklāja, nevēlējās arī precizēt, cik izmaksāja šī parka iekārtošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pēc pieredzētā secinājām, ka Latvijā cilvēkiem patīk Halovīnu svētki, un viņi labprāt tos svin. Mēs nedomājām, ka tik daudz būs atbalstītāju. Uzmundrināja cilvēku labie vārdi un pozitīvās atsauksmes. Pie kases daudzi neslēpa savu apbrīnu, norādot, ka apzinās, cik liels darbs ir ieguldīts skulptūrās un dažādajos tēlos. Jā, šie visi eksponāti veidoti piecu mēnešu garumā, vēl jāpierēķina uzstādīšana, kā arī novākšana,” teic A. Ābolkalna un piemetina, ka arī kritiku rīkotāji uztver ļoti veselīgi.

Iedzīvotāji jautājuši, vai kaut ko līdzvērtīgu Bauskas pilskalnā nav iespējams izveidot arī Ziemassvētku laikā. A. Ābolkalna paskaidroja, ka minētajai tematikai veltītu pasākumu nevar sarīkot, jo ir pārāk maz laika tam.

“Laicīgi ir jāsāk gatavoties, veidojot atbilstošu noformējumu, tam nepieciešami pāris mēneši. Pašvaldībai tas jāpiesaka laikus, dažādu atļauju saņemšana ir gana laikietilpīgs process,” skaidro A. Ābolkalna.

Jau vēstījām, ka organizatori apstiprinājuši, ka šausmu parks Bauskas pilskalnā šajā pašā periodā atgriezīsies arī nākamgad. Piedāvājuma dažādošanai izskanējusi vēlme uzstādīt arī karuseļus, taču tas vēl ir jāizvērtē, jo šaurā brauktuve uz estrādi nav piemērota lielai tehnikai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (15)

 1. Agrak varēja pastaigāties pa pilskalna parku un baudīt rudeni.Šogad nevarēja aiziet pastaigāties,jo emocijas būtu nepatīkamas.Nākamgad atkal pilskalns būs atļauts šausmām nevis normālām pastaigām?

  26
  19
 2. Mani interesē tikai tas- subjekti kam patīk apmeklēt un maksāt naudu par šādiem mēsliem ?

  19
  19
 3. Vispār apbrīnojami. Jauni cilvēki (un ne tikai) fotografējas ar skeletiem, zārkiem, miroņiem utt. Kas darās viņu smadzenēs, ko ???

  24
  15
 4. Pasākums ir labs kā psihisko noviržu indikators. Pasākuma apmeklētāji nonāk psihiatra uzskaitē un nevar pagarināt autovadītāja medicīnisko izziņu, tā būtu loģiski un godīgi. Nav nekas jātestē, paši piesakās.

  9
  15
 5. Jā, kas tad tur skaists un interesants var būt? Tas ir gaumes jautājums! Vai tad bērniem patīk skatīties, kā aug tulpes, vai apmeklēt botānisko dārzu? Bērniem Helovīns un šausmu tematika šķiet interesanta. Ja pareizi, gaumīgi un interesanti realizē sižetu, tad šāda pasākuma apmeklēšana ir interesanta arī vecākiem. Bez izbīļa nekas slikts ar nevienu nenotiek. Tieši pretēji, tā ir iespēja tvert nebijušas emocijas, pabūt šausmu pasakā ar labām beigām.

  22
  6
 6. Kāda gan ilgstoša sagatavošana? Vai Monga nav ko iemalkojusi? Leišiem lupatu lelles sakrāmētas stāvēja šķūnī nevienam nevajadzīgas, izvilka letiņi un naudu samaksāja, lai vēl leiši uzstāda. Nākamgad atkal atvilks leišu second-hand uz Bausku. Es pieņemu, ka Čibers labi nopelnīja uz muļķa tautu…

  14
  12
 7. Patika viens vertejums. ja bauska nekas nenotiek, tad slikti. Ja, kas notiek – tad atkal slikti. Pa pilskalnu censos nestaigat. Tur pat gudrinieki, pa visiem siem gadiem, padomju ateju nav spejusi renovet. Tiem, kuriem velme staigat ar rudeni, lai dodas uz promenadi preti apbedisanas birojam ar dzugliem un daudzstavu monstru selfijiem ….

  19
  3
 8. Redzetais liek domat, ka Jaunai paaudzei uz to visu ir cits skats. Pamaniju daudz jaunu gimenu ar berniem. Visii centas bildeties un visiem tas likas, kas neredzets. Vai sodien ikviens vecaks zina, ko intern. Skatas vinu atvases!? ….varu drosi apgalvot , ka vini neskatas to vien un radas but gudraki par saviem vecakiem….

  10
  1
 9. Cik tad no šī rūpala tika pašvaldībai? Čiberim nevajadzēs vairs nekustamos īpašumus tirgot un izīrēt, varēs pelnīt vien uz šausmām. Domāju, ka pirmā gada peļņa nebija slikta.

  11
  3
 10. Kādā pasaulē mēs dzīvojam, bail paliek iedomājoties. Vai tiešām pie visām negācijām kas apkārt ir, vēl jākultivē šīs briesmu lietas mūsu skaistajā pilskalnā un pilsētā. Ko domā mūsu pašvaldība to visu pasākumu atbalstot. Ko mēs brīnāmies par mūsu bērnu agresivitāti, ja paši to rādam un atbalstām.

  11
  6
 11. Šausmas ir tikai viena nozare.Vēl jāattīsta pārējo pakalpojumu pakete- narkotikas, azartspēles, prostitūcija, beznodokļu šmiga. Pašvaldība laikam biznesa zvaigznē redz gara radinieku vai cerību, spriežot pēc respektablās un siltās šausmu menedžeru uznemšanas. Jāpiezīmē, ka pašvaldību vada NA.

  7
  3
 12. Man vairāk interesē cik pašvaldība ieguva no šī pasākuma.
  Ja neieguva neko, tad man jautājums kas un uz kāda pamata iedeva bezmaksas lietošanā pilskalnu uz tik ilgu laiku.

 13. Cik saprotams, tad līguma nav, vai arī līgums ir ar ne patiesā labuma guvēju. Varētu būt pārkāpums. Nodokļu maksātāja arī droši vien nav, ja biļetes nedeva un biļešu sērijas numurus plēsa nost, arī pārkāpums. Par apmeklētāju skaitu organizatori klusē. Lai slēptu pārkāpumus. Pašvaldība ir iznomātā resursa īpašniece. Tātad maksāts tika. Ja stāstīs pekstiņus, tad ar shēmošanu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.