Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Sestdien aicina uz Iecavu, kur būs īpaša pastaigu taka svētku noskaņās

Iecavas pilsētā šogad Ziemassvētku egles pasākums bija apvienots ar sportiskām aktivitātēm Iecavas parkā – reizē ar ierasto slidināšanos no kalniņa varēja izmēģināt arī spēkus un prasmes dažādos «Mazā stiprinieka» aktivitāšu piedāvājumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tādā veidā svinīgā Ziemassvētku egles atklāšana iecavniekiem vispirms jau sākās pēcpusdienā Iecavas parkā. Ikdienišķās ziemas prieku aktivitātes ir pie tiltiņa pār Iecavas upi – tur jau gadu no gada notiek slidināšanās – kalniņš ir pietiekami stāvs labam ātrumam, un pirms ceļa saliktas siena ķīpas, lai nerastos bīstamas situācijas.

Savukārt estrādē aktīvisti varēja baudīt «Mazā stiprinieka» aktivitātes – šaut pa «dusmīgajiem putniem» no lielas kaķenes, mest mērķī bumbiņas, mēģināt ar bumbu trāpīt filmas «Viens pats mājās» tēliem vai izvizināt ar ragavām žurciņas, fotografēties Ziemassvētku kamanās, kā arī piedalīties citās aktivitātēs. Aktivitāšu organizatori pastāstīja, ka pa dienu aktivitātēs iesaistījās ap trīs simti bērnu.

Vakarpusē ziemas prieku baudītāji pārcēlās pie Iecavas kultūras nama, kur bērni iesaistījās Ziemassvētku vecīša spēlēs un rotaļās. Apmeklētāju bija samērā daudz, vietas salīdzinoši maz, bet rotaļas izdevās. Ar Ziemassvētku vecīša, Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītājas Laimrotas Jaunzemes un visu sanākušo saucieniem ugunis iedegās arī lielajā svētku eglē. Noslēgumā uzstājās bērnu ansambļa «Aprīļa pilieni» jaunie dziedātāji.

Ģimenes uz kopā būšanu Iecavā tiek laipni aicinātas arī šo sestdien, 10.decembrī, kad pie Iecavas estrādes īpaši iekārtota pastaigu taka būs atvērta no plkst. 17 līdz 21.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.