Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Skaistkalnē svinīgi atklāj jauno sporta zāli

Piektdien, 16. decembrī, Skaistkalnē tika atklāta jaunā sporta zāle, kurā ar sporta aktivitātēm varēs nodarboties gan skolēni, gan vietējie iedzīvotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svinīgajā zāles atklāšanā piedalījās Bauskas novada pašvaldības un Vecumnieku apvienības pārvaldes amatpersonas, domes deputāti, projekta autori, arhitekti, celtnieki, būvuzraugi, kā arī novada izglītības un citu iestāžu pārstāvji.

Atklāšanas pasākumu kuplināja Skaistkalnes vidusskolas skolēni ar savu uzstāšanos.

Bauskas novada domes sēdē 24. novembrī deputāti lēma par papildu finansējuma piešķiršanu sporta zāles būvniecības gaitā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atgādināsim, ka, pamatojoties uz Vecumnieku novada domes rīkotā atklāta konkursa “Skaistkalnes sporta zāles būvniecība”, rezultātiem, 2021. gada 21. jūlijā tika noslēgts būvdarbu līgums ar SIA “Bildberg” par Skaistkalnes sporta zāles būvniecību par 1 877 079,50 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

2021.gada 28.oktobrī tika noslēgta vienošanās par grozījumiem būvdarbu līgumā par papildu darbiem par kopējo līguma summu 1 917 883,21 eiro, ieskaitot PVN. 2022. gada 13. jūnijā Bauskas novada dome lēma par papildu būvdarbu izmaksu sadārdzinājumu, summai pieaugot līdz 2 005 550,7 eiro.

2022.gada 8.jūnijā objekta būvsapulcē būvuzņēmējs SIA “Bildberg” informēja pasūtītāju, ka 2018.gadā izprojektētā ugunsdzēsības sistēma vairs neatbilst aktuālajām normatīvo aktu prasībām. Par minēto faktu sastādīts konstatācijas akts, lai objektu varētu nodot ekspluatācijā, bija nepieciešams pārstrādāt ugunsdzēsības projekta sadaļu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē skaidroja, ka pēc jaunā projekta risinājuma izstrādes no būvnieka ir saņemta būvdarbu izmaksu tāme, kuru ir izskatījuši pašvaldības būvniecības nodaļas speciālisti.

Šobrīd jaunā sistēma ir izbūvēta. Ņemot vērā ieslēgto un izslēgto darbu tāmes, jaunās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas izbūves darbu samaksai papildus bija nepieciešami līdzekļi 7 627,71 EUR, ieskaitot PVN. Novembra domes sēdē deputāti atbalstīja norādītās summas piešķiršanu būvdarbu veicējam.

Skaistkalnes jaunā sporta zāle ir ap 1000 kvadrātmetru liela ēka. Iecerēts, ka tajā vienlaicīgi varēs sportot divas grupas. Telpas būs piemērotas arī sacensībām un nometņu norisei.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Ja bijusī Vecumnieku novada vadība nebūtu bremzējusi projekta realizāciju, sporta zāle būtu jau divi gadi atpakaļ.

    14
  2. Bet Saeimas deputāts Valainis jau pirms 5 gadiem savā priekšvēlēšanu lapelē apgalvoja, ka ar viņa līdzdalību sporta zāle Skaistkalnē jau uzcelta. 🙂

  3. Izrādās ka Līdakam ar Āķi ir lielāki “nopelni” par zāles tapšanu nekā Valainin BDz skatījumā !

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.