Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Skolās beidzas mācību gads; Iecavas pamatskola to noslēdz ar svētkiem estrādē

Vakar vairākumam bērnu un jauniešu beidzās mācību gads. Savukārt šodien atzīmējama Starptautiskā bērnu aizsardzības diena. Bauskas novada mācību iestādes šīs zīmīgās dienas arī īpaši nosvinējušas. Iecavas pamatskolas pedagogu kolektīvs un skolēni šogad skolas mācību gadu noslēdza Iecavas parka estrādē, sarīkojot «Gada svētkus» – ar dejām, dziesmām, pazīstamiem viesiem un pateicību pasniegšanu skolēniem un pedagogiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma iniciatore bija Iecavas pamatskolas direktores vietniece Lilita Gārbena, kas arī spēja atrast tam sponsorus un izveidot programmu, kura vairāk nekā divu stundu garumā aizrāva sanākušos. Savukārt pasākuma rīts Iecavas estrādē 30. maijā bija saulains un salīdzinoši silts.

Kopējo tikšanos ārpus skolas telpām atklāja pūtēju orķestris «Skaistkalne» Jāņa Kalniņa vadībā. Turpinājumā «Gada svētku» koncertā darbojās Iecavas pamatskolas skolēnu kolektīvi. Uzstājās deju kopas Ineses Jirgenas vadībā – 1. – 3. klašu, 7. un 9. klašu dejotāji. Ar dziesmām piedalījās 1. – 3. klašu koris un 3. klases ansamblis Marutas Pitkēvičas vadībā. Skanēja arī dzejoļi – audzēkņus gatavoja Sintija Žukovska. Īpašais mirklis bija teātra uzvedums par behemotu jeb nīlzirgu, kurš baidījās no potēm, – šajā gadījumā 5. klases uzvedumu gatavoja skolotāja Ieva Plēsuma.

Pasākumu vadīja aktīvie rūķi no «Smaidu darbnīcas», un īpašā viešņa bija dziedātāja Kato. Savulaik kā fona vokāliste piedalījusies Eirovīzijā un pēc tam kļuvusi pazīstama kā konkursa «X faktors» dalībniece un sākusi savu solokarjeru. Iecavas pamatskolas skolēnus pazīstamā persona piesaistīja – bija ļoti daudz autogrāfu prasītāju un arī to, kas kopā vēlējās uzņemt fotogrāfijas. Savukārt pasākums noslēdzās ar pateicību pasniegšanu skolēniem un izglītības iestādes pedagogiem, kā arī aktīvi izklaidējošu daļu skolēniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zelta un sudraba liecības

Iecavas pamatskolas mācību gada noslēguma pasākumā godināja skolēnus par labiem mācību sasniegumiem un par skolas tēla popularizēšanu. Par saņemtajām balvām informē Iecavas pamatskolas direktores vietniece Lilita Gārbena.

Zelta liecības un pateicības par augstiem mācību sasniegumiem saņēma 3. klases audzēknes Renāte Romanovska un Karlīna Moiseja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sudraba liecības un pateicības par labiem mācību sasniegumiem saņēma:

2.b klase – Sanija Emīlija Zuikina;

3.b klase – Markuss Antonovičs, Elizabete Bartaševiča, Renāte Petrovska;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

4.a klase – Ina Pranckus;

4.b klase – Jasmīna Drava, Justīne Nebija, Adrians Traukmanis;

5.a klase – Aleks Cālītis;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5.b klase – Alise Laura Indriksone, Tamara Movsesjana, Darens Sings, Markuss Vaitaitis, Katrīna Vītola, Keita Zemtaute;

6.b klase – Roberts Mārtiņš Godainis, Mārtiņš Markūns, Armands Niedra, Linards Paluhins;

7.b klase – Deivids Baltrušaitis, Alīna Paluhina;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8.b klase – Sandra Ginta Grīnvalde.

Pateicības par centību mācību darbā saņēma Deivids Simins, Kristaps Strēlis, Niks Rabcēvičs, Marta Asejeva, Santa Libere, Raimonds Boriss Moisejs, Agris Kalniņš, Andris Māzers, Daniels Paluhins.

Pateicības par individuālu ieguldījumu, aktīvi iesaistoties skolas tēla popularizēšanā, saņēma Karlīna Moiseja, Nikola Petļaka, Agris Kalniņš, Arita Belkova, Alīna Paluhina.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.