Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Sveikti Zemgales Plānošanas reģiona uzņēmēji; no Bauskas novada trim piešķirts Gada uzņēmēja tituls

Piektdienas, 24. novembra, pēcpusdienā Rundāles pils Baltajā zālē pulcējās Zemgales Plānošanas reģiona 18 uzņēmumu pārstāvji, lai saņemtu tradicionālo balvu «Gada uzņēmējs Zemgalē».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No Bauskas novada balvu saņēma SIA “Mkrestorāns” (restorāns «Mežs kungs») Bauskā, “Stelpes mineralwater” un “Vizulo” no Iecavas.

Pasākumu vadīja Dace Kaņepone un muzicēja pianists Konstantīns Suhoveckis un čellists Maksims Beitāns.

SIA “Mkrestorāns” tika godināts kategorijā «Gada jaunais uzņēmējs», kur tiek nominēti uzņēmumi, kas sākuši darbību pirms pieciem gadiem un agrāk. Sniedz restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumus. Pasākumā uzņēmumu pārstāvēja tā saimnieks Mareks Miljus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kategorijā «Gada mazais/mikro uzņēmējs» ( līdz 30 darbiniekiem) tika sumināta SIA «Stelpes mineralwater»/ «Stelpes minerālūdens», kas ražo bezalkohola dzērienus, minerālūdeņus un pudelēs iepildītus citus ūdeņus. Sarīkojumā uzņēmumu pārstāvēja Tirdzniecības nodaļas vadītājs Sandris Grinfogels.

Grupā «Gada vidējais/lielais uzņēmējs» ( 31 un vairāk darbinieku) laureāte ir SIA “Vizulo”, kas nodarbojas ar elektronisko ierīču ražošanu, telekomunikāciju iekārtu un to daļu vairumtirdzniecību. Ceremonijā uzņēmumu pārstāvēja ražošanas vadītājs Elvis Holsts.

No Aizkraukles novada pasākumā jauno uzņēmēju grupā sveica SIA “Dainiko” — Kristapu Kovaļevski un Niklāvu Vingri. Viņi izgatavo mēbeles, kas veicina bērnu dabisko attīstību un izaugsmi. Īpašais gada mazais/mikro uzņēmums novadā — SIA “Rozīne” jeb citkārt pazīstams kā “Skrīveru mājas saldējums”. Pasākumā to pārstāvēja Lelde Sotniece un viņas brālis Mārtiņš. Vidējo un lielo uzņēmu vidū balvu saņēma kafejnīca “Panna” un tās īpašniece, SIA “IMIga” valdes locekle Ingūna Grandāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dobeles novadā uzņēmumi “Fenneks”, kas darbojas zem zīmola “BergiFood”, “Dream” un “Latvia Packing”. No Jelgavas pilsētas uzņēmēju vides šogad sumināja SIA “Brokastu Māja”, SIA “Agerona” un SIA Jelgavas tipogrāfija”. No Jelgavas novada — SIA “Sajūtu māja”, uzņēmēju Edgaru Gūtmani un SIA “WWL Houses”. Jēkabpils novads šajā reizē bija īpaši izcēlis SIA “Botanical shaman”, “Kapačmuiža” un “Easywood”.

Visi laureāti saņēma īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu 500 eiro apmērā.

Titulattēlā – Laureātu kategorijā «Gada jaunais uzņēmējs», SIA “Mkrestorāns” saimnieku Mareku Miļjus (vidū) godina Elita Priedniece, Bauskas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra vadītāja, un domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Foto – Ivars Bogdanovs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (21)

 1. MK ministru kabineta sliktākais restorāns. Saimnieks iedomīgs puika,kuram derētu pēriens.

  13
  5
 2. Un kur ir viona????? un kur ir kvintets m ???? speciāli dibinātie uzņēmumi naudas atmazgāšanai????

  11
 3. Latvijas simboliska būtība ir tie visi atzinības raksti,ordeņi,jo kas nu tiek darīts daudz un teju visos iespējamos līmeņos tad tas ir šis,nedaudz nonevilējot tā “cenu” ja godīgi,bet protams ir uz ko atsaukties par tml notikušu faktu un uz laiku ir zināma gandarījuma sajūta pieņemu ka,taču brīžiem tas ir licies kā kompromiss,ja nav iespējams savādāk,tad lūk Tev atzinības raksts un uz to dienu svētku sajūta,bet cik man bijusi saskarsme tie raksti stāv atvilknē,bet kas cilvēkam ir būtiskāk-tā ir iespēja realizēt profesionālos sapņus,tas ir tas piepildījums pēc kā cilvēks tiecas,tā “atzīme” vēstures grāmatā un attiecīgi ja tas tā nav noticis,tad beidzamajā dzīves posmā cilvēks domā par to,nevis par tādu vai šādu atzinību,tas tā godīgi sakot!

  3
  2
 4. viona noiets etaps, laiks jaunām slavenībām&zvaigznēm!!! Lai veicās unBauska klūst moderna populāra &atpazīstama!!!

  5
  2
 5. Uzņēmējdarbības un kompeteņču centra vadītāja — elita – un ko viņa ir izvadījusi par savu 2 500 saņemot mēnesī??????

  8
  1
 6. Papildinu:
  Šiem jau tāpat klājas labi
  Aizej Okman uz MK ……āāā – tu jau samaksāt vari, jo nod.maks. naudu sev ilabi algā piešķīris.
  NB okman tev ļoti neveiksmīga kaklasaites izvēle. Nav kas pamāca, pakritizē. ja pašam sajēgas no tā nav?

  9
  2
 7. Tauta! Vai tad neviens nevar tai utei kažokā ko pateikt!? Lai pasūta konteinerus, un krāmē būvgružus no Kaucmind!

  3
  1
 8. Jau atkal pretīgais SMĪNS “izdaiļo”” okmaņa seju.
  Vajag taču uz kādiem grimāšu treniņiem kursiem aiziet.
  Kurā bildē vien skaties – smīns okmani pavada visur.
  Fui

  8
  2
 9. un trešais, fotogrāfijā redzamais- papucis, vien nav pieminēts, kādā uzņēmējdarbības nozarē šiverējošs, bez naudas apgūšanas nozares?

  5
  1
 10. nepazistu nevienu no šiem cilvekiem personigi, bet nu ieliks jebkuru bildē un noliks, ka izskatās ne tāds un vēl kas, ka tik noniecināt.
  Latvietis latvieti ēd.
  Bet nu Bauskas novadā leišu arī ka mudž vien.

  4
  2
 11. ne vien leiši bet čangaļi un čangalenes arī. viņiem dialekts mūža gaitā neizmainās.:)))))))

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.