Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: U14 Latvijas čempionātā vieglatlētikā Vecumnieku sporta skolai trīs zelta medaļas

Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupā notika 5. jūlijā Baldonē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dāmu kārtslēkšanas sektorā sākumā izskatījās, ka favorīte būs Vecumnieku sporta skolas pārstāve Elza Zaļkalne, bet pie augstuma 2,24 metri viņa izstājās – trešā vieta. Trīs augstumus ar trešo mēģinājumu pārvarēja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Anna Domenika Satovska – viņa sudraba godalga ar rezultātu 2,34 metri. Uzvarēja salīdzinoši mazākā dalībniece, bet ar pašu labāko augstlēkšanas tehniku – Sanita Skrimble no Aizkraukles ar rezultātu 2,44 metri.

Puišu cīņā bija otrādi – mūsējie ar augumiem neizcēlās, kamēr Kristaps Skalīts no Valmieras lēca praktiski bez tehnikas – izmantojot ātrumu, spēku un kārti kā sviru, kas viņu pārmet pāri latiņai. Pēc senajām īru tautas teikām, šādā veidā pāri šķēršļiem esot lēkuši virsaiša Fina karotāji. Pirmais šo cīņu pabeidz Pāvils Otomers no Vecumnieku sporta skolas – 2,24 metri un trešā vieta. K. Skalīts iestrēga uz augstuma 2,39 metri, bet tad viņam atvērās otrā elpa un izdevās pārvarēt gan šo, gan nākamos augstumus. Baušķenieks Ralfs Kondratjuks spēja konkurēt līdz augstumam 2,49 metri – viņa sudraba godalga. K. Skalīts tomēr spēja pārvarēt 2,54 metru augstumu un izcīnīt zeltu.

Lodes grūšanā Laumai Lungevičai sudrabs ar rezultātu 11,4 metri. Ceturtā lodes grūšanā Bauskas BJSS audzēkne Annija Davidova – 10,93 metri. Šķēpa mešanā L. Lungeviča negaidīti ieguva trešo vietu ar rezultātu 32,46. Šeit septītā Bauskas BJSS audzēkne Gundega Munda – 29,16 metri. Augstlēkšanā salīdzinoši pārliecinoši ar rezultātu 1,6 metri uzvarēja Aleksandra Rozmarija Zandberga. Tas reizē ir arī otrs augstvērtīgākais sacensību rezultāts. Šajā disciplīnā septītā A. D. Satovksa – 1,43 metri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1000 metru skrējienā otro vietu izcīnīja Iecavas sporta skolas «Dartija» audzēknis Lars Anders Luiks – trīs minūtes un 7,88 sekundes. Daži no Bauskas novada BJSS sportistiem bija salīdzinoši tuvu medaļām. Augstlēkšanā piektais Ralfs Kondratjuks – 1,48 metri. 80 metru barjerskrējienā astotais Daniēls Raudonis – 13,68 sekundes pirmajā skrējienā, bet finālā liela neveiksme – 15,26 sekundes.

Vislielākais sacensību veiksminieks tomēr bija «zelta roka» no Vecumnieku sporta skolas Edgars Kļaviņš. Sāka ar bronzu diska mešanā – 32,27 metri, tad lodes grūšanā zelta medaļa – 11,62 metri un noslēdza ar zelta medaļu šķēpmešanā – 40,66 metri.

Noslēgumā trīs sporta skolu meiteņu komandas piedalījās 4×100 metru skriešanas stafetē. Trešo vietu ar rezultātu 53,89 sekundes izrāva Vecumnieku sporta skolas komanda – L. Lungeviča, E. Zaļkalne, Gundega Zaķe un A. R. Zandberga.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.