FOTO un VIDEO: «Bauska» piekāpjas BK «Ķekava»

Ramirent Latvijas Nacionālās līgas spēles sākums 26. janvārī bija vairāk svinīgs, nekā parasti – mēneša spēlētāja balvu pasniedza «Bauskas» vienības uzbrucējam Ivaram Zemītim. Pats mačs Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas zālē nebija starp veiksmīgākajiem un šeit sava loma bija Iecavas sporta skolas «Dartija» audzēkņiem – cik ļoti viens vilka «Bauskas» vienību, gandrīz tikpat veiksmīgi otrs spēlēja BK «Ķekava» sastāvā.

Maču ar BK «Ķekava» baušķenieki sāka ļoti līdzīgi un tikpat līdzīgi spēle arī turpinājās. Gundars Brička ar diviem ātriem un precīziem trīspunktu raidījumiem iebiedēja viesus, bet BK «Ķekava» treneris Edgars Teteris gan šajā, gan līdzīgās epizodēs ar īsajiem pārtraukumiem spēja savu komandu savākt. Pirmā ceturtdaļa beidzās ar 23:23, pirmajā puslaikā – 47:50 viesu labā.

Ļoti labu spēli aizvadīja «Bauskas» uzbrucējs iecavnieks Jānis Eiduks. Tiesa, lai arī rezultāta ziņā ne tik izteiksmīgu, bet laukumā ļoti veiksmīgu spēli aizvadīja vēl viens Iecavas audzēknis – Edvards Jašuks. Viņš ne tikai brīžiem spēja ļoti veiksmīgi nosegt I. Zemīti, bet arī pēdējās ceturtdaļas izšķirošajos momentos veiksmīgi uzbrukt, nodrošinot BK «Ķekava» komandai uzvaru. Kopā spēlē viņam 12 punkti un «Bauska» piekāpās ar rezultātu 102:111.

«Bauskas» komandai 31 punktu guva Jānis Eiduks, 24 punkti – Ivaram Zemītim. 16 punkti un deviņas atlecošās bumbas Gundaram Bričkam. Astoņi punkti un 15 rezultatīvas piespēles – Tomam Vilkam. Astoņi punkti un deviņas atlecošās bumbas Kristapam Šteinbergam. Septiņi punkti Jānim Vilcānam, seši Arnim Simsonam un divi Reinim Solzemniekam.

Turnīra tabulā «Bauska» ar deviņām uzvarām ir Rietumu grupas piektajā vietā. Baušķeniekiem atlikušas vēl četras spēles. Vispirms šovakar, 3. februārī viesos ar «Grobiņu», tad 9. februārī mājas spēle ar tuvu konkurentu turnīra tabulā «BA Turība». Vēl pirms regulārās sezonas noslēguma savās mājās redzēsim 16. februārī spēlē ar vēl vienu tuvu konkurentu turnīra tabulā «Spars/Ventspils Augstskola».