Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO un VIDEO: «Mačbumba ar politiķiem» Bauskā

Čelsija Viktorija Gerika (no kreisās) un Elīza Zaiceva darbojās pasākuma organizatoriskajā grupā. Foto – Uldis Varnevičs.

Ar jaunu aktivitāti «Mačbumba ar politiķiem» jauno gadu iesākuši Latvijas jauniešu galvaspilsētā – Bauskas novadā. Pasākuma idejas autore ir Čelsija Viktorija Gerika no Vecumnieku vidusskolas, kas ir arī Eiropas Jaunatnes dialoga Zemgales reģiona vēstniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz pasākumu, kas notika 7. janvārī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta hallē, bija aicināti jaunieši un politiķi no Zemgales reģiona. Pārsvarā gan ieradās Bauskas novada jaunieši, kas pārstāvēja visas četras apvienības, un vienīgie viesi bija no Dobeles 1. vidusskolas, savukārt no politiķiem ieradās tikai pašvaldību vēlēšanās startējušā Zaļo un Zemnieku savienības saraksta pārstāvji.

Pasākuma organizatore Č. V. Gerika pastāstīja, ka paredzētas diskusijas ar Zemgales reģiona politiķiem, kā arī draudzīgas sacensības volejbolā.  Aktivitāte tapusi plašā sadarbībā, iesaistot Vecumnieku jauniešu apvienību, Bauskas novada jaunatnes speciālistus, speciālistus no Jelgavas, Latvijas Jaunatnes padomi un sadarbojoties projektā «Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023», kas šogad ir Bauska.

Vispirms sestdien apmēram stundas garumā bija diskusijas par četrām tēmām, kur sarunās piedalījās arī kāds politiķis vai sabiedriski aktīvās dzīves pārstāvis – nodibinājuma «Vieddoma» vadītājs Kaspars Kalējs, Bauskas novada galvenā sporta speciāliste Inga Ūbele. No politiķu puses piedalījās Saeimas deputāts Ingmārs Līdaka, pašreizējais Bauskas novada domes deputāts Mārtiņš Cimermanis un Jānis Kovals, kurš pašvaldību vēlēšanās Zaļo un Zemnieku savienības sarakstā palika nākamais aiz M. Cimermaņa. Diemžēl neieradās neviens deputāts, kurš būtu gatavs ne tikai parunāt, bet arī spēlēt volejbolu kopā ar jauniešiem. «Mačbumbas ar politiķiem» spraigākā sadaļa bija tieši sacensības volejbolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā, 10. janvāra numurā.

Video ieskats jauniešu sarīkojumā «Mačbumbas ar politiķiem» šeit: https://www.youtube.com/watch?v=DI-KeUsmCsk

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. vai, tie Latvijas politiķu vairākums ar deklarācijās minētajiem tūkstošiem parādos un tikpat lieliem aizdevumiem, nav mūslaiku politiskie biznesmeņi, ar vienu vienīgo vēlmi- no šīs “”politikas” gūt vien personīgo labumu?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.