Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Uzvarā atklāj veloparku

Ar sacensībām, priekšnesumiem un oficiālām uzrunām notikusi veloparka «Uzvara» atklāšana Gailīšu pagasta Uzvaras ciemā. Pirms vairākiem gadiem Mārča Pļaviņa rosinātā ideja par veloparka izbūvi īstenota rezultātā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušajā nedēļas nogalē, 12. maijā, nepiespiestā gaisotnē ar pirmajām sacensībām un svinīgu ceremoniju notika Uzvaras veloparka atklāšana. Svinīgās uzrunas teica veloparka idejas realizētāji Mārcis Pļaviņš, Mārtiņš Blušs un Aleksandrs Gurkovskis, Gailīšu pagasta nodaļas vadītāja Baiba Marčenkova un veloparka būvnieku «We Build Parks» pārstāvis Toms Pērkons.

Svinīgo lenti pārgrieza veloparka idejas autors Mārcis Pļaviņš, biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» pārstāve Ieva Jermuša un parka galvenais būvnieks «We Build Parks» pārstāvis Toms Pērkons. Sanākušos sacensību dalībniekus un apmeklētājus priecēja muzikāls priekšnesums, ko izpildīja Kintija Gurkovska un Vadims Ņevjadomskis, par muzikālo fonu pasākumā rūpējās DJ Gustavs Blušs no Uzvaras.

Notika arī pirmās sacensības, kurās uz laiku bija jāveic «pump-track» aplis. Piedalījās 22 dalībnieki, kas sadalīja kausus un medaļas piecās dažādās kategorijās. Sacensību galvenais tiesnesis bija Modris Indriksons. Pēc apbalvošanas bija iespēja vērot BMX paraugdemonstrējumus, kas izpelnījās skaļas skatītāju ovācijas un pāris baiļu pilnus pārdzīvojumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Vēlējāmies nepiespiestā gaisotnē līdz ar pavasara sākumu atklāt veloparku, lai cilvēki zina, ka sarežģītākā darbu daļa ir paveikta un var droši braukt pie mums ciemos un baudīt padarītā augļus,» komentē Mārcis Pļaviņš. «Galvenokārt sakām lielu paldies Lauku atbalsta dienestam un biedrībai «Bauskas rajona lauku partnerība», kas bija lielākie veloparka idejas atbalstītāji, bez viņiem veloparks «Uzvara» nebūtu tapis. Tāpat arī māsām Irēnai un Lailai Kalniņām un biedrībai «Sadarbības tilts», kas ieguldīja daudz darba šī projekta tapšanā. Kopumā mums ir neiedomājami garš atbalstītāju un sponsoru saraksts, tāpēc esam nolēmuši sagaidīt siltāku laiku, pabeigt atlikušos darbus arī blakus esošajā atpūtas parka teritorijā, kur paredzēts uzstādīt papildu apgaismojumu, nelielu skatuvi, ietves un soliņus, un jūlijā tur organizēt lielu notikumu, kurā, iespējams, dzirdēsim Bauskas novada muzikālos grupējumus, un vēlreiz teiksim paldies ikkatram iesaistītajam,» tā M. Pļaviņš.

Projekts «Veloparks Gailīšu pagasta Uzvaras ciemā – sportam un aktīvai atpūtai» Nr. 22-06-AL07-A019.2201-000006 tapis ar biedrības «Bauskas rajona lauku partnerība» un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu.

Publicitātes foto/Autors – Nauris Veiss

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.