Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Vecsaules pamatskolas 1. klasē mācību gaitas uzsākuši 13 skolēnu

Šī nedēļa pagājusi Zinību dienas un jaunā mācību gada sākuma zīmē. To 1. septembrī nosvinēja arī Vecsaules pamatskolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto – Uldis Varnevičs

Pirmais zvans Vecsaules pamatskolā skanēja ne tikai 1. klases audzēkņiem, bet arī skolas direktorei Aijai Spriņķei, kurai šī skola ir jauna darba vieta un kas šajā dienā iepazinās ar daudziem skolēniem un jauniešu vecākiem.

Svinīgais mācību gada sākuma pasākums Vecsaules pamatskolā notika ierastajā sporta laukumā, kurš ir gana vecs un bedrains. Klusa visu cerība – ka nākamgad uz 1. septembri situācija varētu mainīties un svētki jau būtu citādi. 

Īsu raksturojumu saņēma katra klase, tai skaitā arī 5.b, kas mācās Ozolainē – tur visi deviņi ir puiši. 1. septembra pasākumā Vecsaulē parasti piedalās arī Ozolaines filiāles audzēkņi. 

Izglītības iestāde meklē skolotāju dizaina un tehnoloģiju priekšmetā, kas saistīts ar amatu pratības jomu. Darbu sākusi jauna skolotāja Sabīne Treilība, kas ir Vecsaules pamatskolas bijusī audzēkne, tagad studē pedagoģiju un mācīs 5. un 6. klases skolēniem matemātiku un inženierzinātnes.  Kopā ar pirmsskolas vecuma grupām un Ozolaines filiāli skolā ir 193 audzēkņi. Apvienoto klašu grupu nav, bet filiālē Ozolainē gan ir tikai divas klases – 4.b un 5.b klase. Ozolaines ēkā šogad veikts remonts ēdamtelpā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.