Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Zināmi konkursa “Jaunatnei ir talants” finālisti

Sestdien, 7. oktobrī, Īslīces kultūras namā norisinājās biedrības “Laiks jauniešiem” rīkotā bērnu un jauniešu talantu konkursa “Jaunatnei ir talants” atlases kārta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā varēja piedalīties bērni līdz 12 gadu vecumam, kā arī jaunieši no 13 līdz 25 gadu vecumam. Dalībnieki tika aicināti prezentēt savus talantus dažādās jomās: mūzika, deja, iluzionistu triki, aktierspēle, komiski uzvedumi, dzeja, māksla, sports vai jebkas cits, kas nerada draudus dalībnieku vai apkārtējo drošībai un veselībai.

Biedrības “Laiks jauniešiem” valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis atklāja, ka šajā reizē varēja piedalīties interesenti no visas Latvijas. Kopumā tika saņemti 64 pieteikumi, bet klātienē piedalījās 51 dalībnieks. Lielākais konkursantu skaits bija no Rīgas un Bauskas novada. Visvairāk bija dziedātāju, taču neizpalika arī dejotāju, instrumentālistu un grupu priekšnesumi.

Žūrijā darbojās dziedātājs Aivo Oskis, deju pasniedzēja Kitija Zosa, dziedātājs Rihards Bērziņš un kultūras pasākumu organizatore Jurgita Červinska. Finālā iekļuva 26 labākie dalībnieki, kuri par uzvarētāja godu cīnīsies 28. oktobrī. Katrā no vecuma kategorijām sadarbībā ar pasākuma atbalstītājiem biedrība sarūpējusi naudas balvas: 3. vietai – 200 eiro, 2. vietai – 300 eiro, 1. vietai – 500 eiro.

Katram konkursa fināla dalībniekam tiks pasniegtas arī pateicības balvas no pasākuma atbalstītājiem. Konkursa žūrija būs tiesīga izvirzīt arī simpātiju balvu pēc iekšējā balsojuma dažādās nominācijās, kā arī tiks pasniegta viena skatītāju simpātiju balva pēc apkopotiem balsojuma rezultātiem no biedrības “Laiks Jauniešiem” sociālā konta “Facebook” platformas. “Facebook” balsojums norisināsies no 25. oktobra plkst. 12 līdz 28. oktobra pulksten 18.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.