Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Šausmu parku Bauskā burtiski “gāž riņķī”

Halovīna šausmu parks Bauskā raisījis milzīgu interesi Latvijas iedzīvotāju vidū. Sestdien, 29. oktobrī, Bauskas pilskalnā Halovīna šausmu parkā tika sarīkots arī vērienīgs uguns šovs, taču daudziem apmeklētājiem to noskatīties neizdevās, jo rinda uz pasākumu vienā virzienā stiepās līdz Bauskas Valsts ģimnāzijai, bet otra līdz bijušajai etiķa fabrikai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzi apmeklētāji savu sašutumu par piedzīvoto Bauskā pauda sociālajos tīklos. “Apokalipse Bauskā, šausmas visīstākajā nozīmē, bardaks, neorganizētība, velti iztērēts laiks,” ir tikai daži vēstījumi par pieredzi nedēļas nogalē.

Linda Mateja sociālajā tīklā “Facebook” rakstīja, ka šis ir vissliktāk organizētais pasākums 21. gadsimtā. “Aiztaupiet sev tos murgus un nebrauciet uz šo vietu nedēļas nogalē. Autostāvvieta vien priekš desmit spēkratiem. Sastrēgumi, lai iebrauktu Bauskā, sākās jau pie Iecavas. Kilometriem garās rindas bija izveidojušās uz biļešu kasēm. Tiem nabagiem, kuriem izdevās izstāvēt rindā trīs stundas, lūdza griezties atpakaļ un iekšā nelaida, jo nebija vietas. Cilvēki ripoja pa nogāzi, jo nekas nebija redzams. Viena sieviete burtiski rindā tika nogāzta un visi gāja tālāk. Šausmas!” redzēto pārstāstīja L. Mateja.

“Es esmu pārsteigta un šokēta par organizatoriem, kuri nenodrošina drošību. Kā var nebūt apgaismojums un barjeras vai margas teritorijā ap pili?!” interesējās kāda cita pasākuma apmeklētāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Taču netrūka arī pozitīvu atsauksmju par sestdienas pasākumu. Ventspilniece Monta Blāze atzina, ka bija vērts braukt uz Bausku.

“Milzīgs sastrēgums uz autoceļa Rīga-Bauska, milzīga rinda līdz kasei vairāk kā kilometra garumā, ļoti garš mājupceļš līdz Ventspilij, bet viss bija tā vērts.

Pēc garā sastrēguma un milzīgās rindas, kaut visā tā laikā vairāki devās prom un teica, ka biļetes netirgojot vairs, mēs spītīgi stāvējām rindā, jo zināju, ka pēc ugunsšova visi plūdīs prom un mums būs brīvāks parks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kaut šovu neredzējām esot iekšā parkā, bet mums bija VIP loža rindā, jo tieši šova laikā atradāmies kalna virsotnē, un skats mums bija fantastisks. Tiekot līdz kasei, saņēmām 50% atlaidi biļetei par pacietīgo stāvēšanu, pēc divdesmit minūtēm parks veiksmīgi atbrīvojās no milzīgā pūļa un bijām ļoti nepiespiestā gaisotnē un varējām baudīt visu ko tas sniedz, ar īpašu uzmanību mūsu bērniem no motorzāģa operatora, kurš pat labirintā skrēja viņiem pakaļ un vairākiem mošķiem bija izaicinājums nobiedēt mūs,” tā M. Blāze.

VIDEO: M. Blāze

“Paskatījos uz atsauksmēm – nevainosim pasākuma organizatorus tajā, ka paši neprotam izplānot savu laiku, ka vēlamies lai viss būtu pasniegts uz paplātes. Dodoties uz jebkuru pasākumu ir jārēķinās ar sastrēgumiem, cilvēku pūļiem,- ir muļķīgi doties uz Jaungada uguņošanu un domāt, ka tu tur būsi vienīgais apmeklētājs…Mēs uz pasākumu devāmies laicīgi, novietojām auto otrpus tiltam, baudot lieliskās rudens dienas, pastaigā nonācām parkā. Protams bija rinda, bet kustējās ātri jo darbojās vairākas kases un 30 minūšu laikā bijām nokļuvuši spociņu pasaulē. Nekas tāds iepriekš Latvijā nav redzēts, mums patika, interesanti objekti, dažas atrakcijas, kur bērni var izkustēties. Protams šīs dienas odziņa ugunsšovs vilināja daudzus, un tas bija tā vērts. Tiešām fantastiski pavadīta diena! Paldies organizatoriem,” sociālajā tīklā “Facebook” savu atsauksmi sniegusi kāda pasākuma apmeklētāja.

Foto: M. Blāze

Halovīna parka organizatoru pārstāve Agnese Ābolkalna portālam Delfi.lv norādīja, ka pati ir pārsteigta par cilvēku lielo interesi – neesot tā, ka visiem cilvēkiem patīk Halovīns un ar tik lielu apmeklētāju plūsmu organizatori nav rēķinājušies. Vienlaikus jau tagad tiek plānots kā uzlabot parka pieejamību, lai visi interesenti arī tiek pie apmeklējuma. Piemēram, varētu ieviest biļešu pārdošanu iepriekšpārdošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ābolkalna arī norāda, ka laika nav daudz – 5. novembrī parkā plānots koncerts, un tā arī ir pēdējā diena, kad parkā redzamas Halovīna noskaņas.

Pēc noslēguma organizatori vēl izvērtēs parka darbību, lai varētu spriest vai ko līdzīgu veidot arī nākamgad. Par piemēru Ābolkalna min parku Kirkilu ciemā, Lietuvā, kas ir atvērts ne tikai Halovīnos, bet arī Ziemassvētkos, Lietuvas nacionālos svētkos un citos.

“Bauskas Dzīve” lūdza arī pašvaldībai komentēt situāciju, kas nedēļas nogalē izveidojās Bauskā, taču vietvarā norādīja, ka atbildes sagatavošanai ir nepieciešams laiks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (75)

 1. Tas bija kaut kas neredzēts Latvijā.bija tā vērts istavet šo milzīgo rindu.jougunssovs bij’ fantastisks.nevajag vainot citus.tik tiešām pašiem vajag saplānot savu laiku.nevis doties pēdējā brīdī

  20
  8
 2. zināju ka ir debīli cilvēki latvijā,bet nedomāju ,ka tik daudz,ieskaitot mani,ļoti nepārdomāts pasākums….

  21
  9
 3. Bauskas pašvaldība varēja operatīvi iesaistīties transporta plūsmas organizēšanā,kaut vai ieslēdzot luksoforu [pie ģimnāzijas 30.oktobra pēcpusdienā,kad joprojām bija sastrēgumi.

  11
  2
 4. Kā pie bada.Bauskā tātad bija vienīgais šāda veida pasākums Latvijā?Mūsdienu cilvēkam prioritāte izpriecas.

  16
  5
 5. Kur tad loģika? Grib šausmas un vienlaicīgi negrib šausmas. Tā laikam ir personības dalīšanās. Vēl gribētos saprast, kas ir kopējs korejiešu un latviešu tautai? Korejiešiem laikam arī nebija kaut kādu margu, bet vai viņi sūdzējās? Domājams, ka Bauskas vārds izskanēs arī starptautiski. Kaimiņiem šī būs propogandas rozīne.

  11
  2
 6. Kāda sabiedrība un vadība Bauskas novadā,tādi pasākumi !
  Kauns!Kauns!
  Ja skolās svinēs Helovīnus,es iesūdzēšu tiesā IN par šo.
  Mēs neatbalstam,jo esam latvieši !
  Lai učenes neuzspiež bērniem ģērbties helovīnu tērpā kā Īslicē.
  Liekat mierā bērnus!Nemāciet murgus!

  37
  25
 7. Cilvēki šajā nolemtības laikā ir gatvi pieņemt jebkādas izklaides , kas mazina drūmās domas , tajā skaitā šos , no rietumiem ievazātos kumēdiņus .

  19
  4
 8. Debīlisma pamats ielikts jaunajā Bauskas novadā.
  Šobrīd veļu laiks,citas tradīcijas.

  26
  8
 9. Bez pašvaldības subsīdijām,bez īpašas reklāmas, bez daudztūkstošu budžeta -sapulcē masas. Kad kāds Bauskas kultūras centra pasākums būtu pulcējis tādu pūli? Viesnīcas pilnas, kafejnīcas pārpildītas, veikali pārbāzti, ak jā miskastes arī pāri malām gāja. Nu re Bauska nav gatava tādiem mērogiem. Bet nu te var redzēt,kāds ir rezultāts,ja niša brīva un citur nekā līdzvērtīga nav.

  38
  2
 10. Nupat no parka nāku, šodien pūli neredz, bet cilvēku tāpat daudz, laukums ar auto pilns,Pilskalna iela arī piestūķēta, tirgotāju ir vairāk saradušies, kā dzirdēju no viņu mutēm, tirdzniecība iet no rokas, kur ir cilvēki. Bet nu cenas ar, kartupeļi uz kociņa 4 eiro, mazā Colas pudelīte 3 eiro. Taču nevienu neapmierinātu neredzēju , visi smaidīgi un laimīgi. Daudz dzirdēju krievu valodu, teica no Rīgas atbraukuši, tā kā brauc no malu malām. Meitenēm kasēs parādījušies arī karšu termināļi, sāka jau tik ar skaidru naudu. Viss notiek, Bauska čum un mudž.

  23
  5
 11. Pilskalnā esot bijusi plaši dzirdama krievu valoda. Pilskalnā nekad tā nav bijis. Par latviešiem skaidrs, lietuviešu bizness izkoda tūkstošiem ” zirga galvu” cēlo saturu, bet ko šeit meklē Puškina un Rahmaņinova tauta….

  9
  17
 12. Skatoties bildes un video,lasot soctīklos sarakstītos piedzīvojumus Bauskā, Dieva laime, ka nekas līdzīgs Korejai nenotika Bauskā. Vai tomēr pašvaldībai ar nevajadzētu iesaistīties kārtības nodrošināšanā:-(

  16
 13. Es saprotu, ka ne Kantri, ne Taste, ne novada svētki nevar savākt tādus pūļus. Te viens šausmu parks pa lēto sapulcē tūkstošus. Bauska atdzīvojas 🙂 Dūmiņ, pamācies kā ar maziem ieguldījumiem radīt interesi, varēs jaunu kultūras centru uzbūvēt, ja izdosies, ko līdzīgu uzrīkot

  35
  5
 14. Apsveicu organizatorus ar negaidīto varku, drūzmas mīļus ar iespēju pamīcīties pūlī, vaimaņus ar kārtējo iemeslu!! 😁

  14
  2
 15. Noteikti pašvaldībai jāiesaistās. Pastāv varbūtība, ka šausmas var kļūt vēl lielākas.Šausmu filmās lelles atdzīvojas.

 16. Lūdzu turpmāk saskaņot ar vecākiem,vai es vēlos,lai mans bērns šādu pasākumu apmeklē skolā.
  Tas nav normāli,ka iestādēs svin šo svešo murgu un liek piedalīties bērniem.
  Vija Ieleja lūdzu jūsu komentāru !
  Man 2 bērni,nevēlos,ka piedalās!
  Neviens nesaskaņo.

  25
  11
 17. Hmm, helovīns – rietumu kumēdiņi. Dziesmu svētki – vāciešu kumēdiņi, ziemassvētku eglīte – atkal vācu kumēdiņi, zobens un lemess – antikristu kumēdiņi, kantrī festivāls – jeņķu kumēdiņi. Kas tad paliks tas tiklais latviskais atpūtas veids? Līgo, ups lieldienas takš izraēļu kumēdiņi, kapu svētki. Puritāņi no biksēm vai lec ārā kā kož acīs, ka cilvēki spēj papriecāties. Hokeju nedrīkst – tas ir kanādiešu, futbols – angļu, teniss – atkal angļu, badmontonu arī nē – tas angļu. Novuss un putras godēšana.

  26
  4
 18. Īstās šausmas ir tikai apmēram diennakts brauciena attālumā. Ir pat likumā atļautas iespējas piedalīties šausmās. Tak gribas pa īsto?

  8
  1
 19. Patiesībā es gribu norādīt uz to, ka visa pasaules vēsture norāda uz to, ka notiek visu iespējamo tradīciju un nāciju sajaukums un pēc mby 300 gadiem tādas tautas kā tagad nepastāvēs un cerams arī nepastāvēs alu patriotisms, kad viena valsts uzbrūk citai ar dziļu domu, ka viņi ir savādāki. Tāpat kareivīgas mammas, kuras audzina savus bērnus aizliedzot tiem lietas kaut kādu personīgo iedomu vadītas. Tad nu aiziet bērns uz skolu un ar skaidību skatās, ka citi bērni priecājas un have fun, kamēr man mamma neļauj. 😉

  14
  6
 20. Kāds man var apskaidrot par kādu naudu izbradātaais zālājs tiks sakopts,pārsēts,kas labos izbrauktos zālājus pie auto stāvietām? Gaidām publisku atskaiti,kas atbildēs par izbradāto,izbraukāto zālāju. :))

  14
  7
 21. Ko niekojas, maksātspējīga publika ir, steidzami jānodrošina nepieciešamais šmigas, narkotiku, prostitūtu apjoms un točkas, azartspēles bauskā tāpat mūžam dzīvas. bauskvegasa lietuviešu mērcē uz līdzenas vietas.Railbaltiks vedīs Eiropas ” atpūtniekus”, beidzot bauska būs uz zaļa zara.

  12
  8
 22. Vispārējās šausmās vecā padomju tolete aiz estrādes droši vien ir ļoti pieprasīta un pat smirdoši komfortabla.

 23. Steidzami vajag celt pašvaldības un valsts dienestu kapacitāti! Miskastes, jauni luksofori, stāvvietas, slimnīcā alkohola un narkotiku intoksikācijas nodaļa, protams venērisko slimību , HIV, hepatīta, traumu, psihiatriskās nodaļas, skolas par viesnīcām, papildus elektrolīnijas neona reklāmai un vēl un vēl. Vajag stratēģiju, štatus, budžetu.Nodokļus tā industrija nemaksās, budžetu sametīs pensionāri no pensiju nodokļiem. Kā citādi noturēt bauskas draivu?!

  4
  7
 24. Pedējais murgs! Kado 50%? Pa pilnu programmu lika maksāt, kaut arī šovs gāja vel 5 minūtes. Un ieejot pat īsti nebija vietas kur izstaigāt.

  3
  2
 25. To, ka cilvēku interese bija milzīga es varu saprast. Pamatā tur visiem mazi bērni, kas kā traki uz šitādām lietām. Manējiem arī patika, bet nu mēs bijām darbadienas vakarā, kad nekādu masu nebija.
  Un tad es domāju, cik dullam jābūt, lai stāvētu stundām to ārprātīgo rindu. Ja tu cilvēks esi atkratījies no Latvijas otra gala uz šo pasākumu un redzi šo rindu, nu brauc tālāk, piemēram, uz Rundāles pili vai, kur citur. Apskati kaut ko nevis kā nohipotnizēts stāvi kā padomju laikos pēc mandarīniem. Apbrīnojama izturība stāvētājiem un masu hipnoze.

  23
  2
 26. Pa lielam es nesaprotu vai latvieši ir tādas šaurpierītes, ka nepainteresējas, kas notiek kaimiņvalstī. Ja jau var atkulties līdz Bauskai, tad nav tālu Kirkilu parks un pavisam tuvu ir Rauboniu parks, kur tādas pašas šausmas, ja gribas pavisam lielu teritoriju ar šausmām tad pie Kauņas, taču tas tālāk. Uz Rauboniu parku gan es bērnus tikai lielākus vestu, tur patiešām ir nenormāli baisi un sabojāt psihi var, taču Kirkilu parku pie Biržiem ļoti ērti var ar zelta rudeni kopā izbaudīt. Uzkāp tornī un lūkojies uz krāšņo ainavu, kad pietumst dodies uz blakus esošo izklaides parku. Tiesa arī tur brīvdienās ir rindas, bet tādas kā Bauskā nav. Te arī cilvēki sadalās – vieni uz karuseļiem, citi uz šausmu māju, citi uz rudenīgajiem Halovīna dekoriem. Uz šausmu daļu var arī neiet, ja sirds nekāro. Tātad rezumē, ja atbrauca uz Bausku, tad nevarēja nelielu līkumu izmest līdz Biržiem? Rauboniu parks vispār ir 19 km no robežas. Ak, aprobežotā tauta, labāk dirn rindā.

  14
  3
 27. Rindā stāvot pat mazi bērni rēķināja, cik šis parks nopelna un zīmēja jau biznesa plānu 🙂 Redz, lietuvieši un igauņi jau sen kā priekšā letiņiem. Mūs viņi jau apsteidz par veselu paaudzi. Patiešām žēl…

  7
  2
 28. Es nesaprotu šo svētku “burvību”. Nesaprotu, kāpēc cilvēki uz to raujas. Nekultivēju tos ģimenē un laikam tāpēc arī maniem bērniem šie svētki neinteresē. Tā gan ir mana problēma, ka nesaprotu, bet to, ka tur sanāca sestdien kā sanāca, gan saprotu, jo pilskalns ir ļoti specifiska pasākumu organizēšanas vieta ar tā noslēgto, upju ieskauto teritoriju. Šādi sanāk, kad pasākumu organizē cilvēki, kam trūkst pieredzes un izpratnes par pasākumu organizēšanu.

  13
  3
 29. Var ideju attīstīt, kaut vai piedāvāt interesentiem dzīvām vistām cirst galvas, vistu fabrika tepat un laikam lietuviešu. Skrienoša vista bez galvas, riktīgi šausmīgi…
  Tad lēnām var arī līdz helovīna pimsākumiem- bērnu upurēšanai. Vai ne, nožēlojamie tukšie ļautiņi? Un kur ir bāriņtiesa, VID, pašvaldība ar IN, policija?

  10
  3
 30. Tas ,kas notika Bauskā, ir neizsakāms murgs, kaut kas nepieredzēts. Tiešām labi, ka viss beidzās bez letāla iznākuma. Organizētības nekādas. Ja jāstāv vairāk kā divas stundas rindā pēc biļetēm, burzmā neko neredzēt, nekaunīgo, kuri agresīvi iet garām bez rindas ,tad kur ir atbildība un organizētība. Neizdevies pasākums.

  6
  2
 31. Te nav runa par Bauskas pilskalna sirsniņmājiņu, WC trūkums šajā teritorijā bija katastrofāls, šķiet piemīza un piedirsa visu pilskalnu.

  10
 32. 18. novembrī pašvaldība teiks patriotiskas runas pēc šī pagrimuma demonstrācijas un pārsteidzoši lielās deģenerātu manifestācijas.

  12
  2
 33. Principā varu teikt, ka leiši nošāva greizi, ka izvēlējās par partneriem te vietējos latviešus. Ja būtu visu savās rokās ņēmuši, tad būtu kārtība kā Lietuvas parkos. Taču te baušķiem iedevuši kontrolēt, nu palūkojiet uz to pašu Agnesīti, šķiet vakar vispār tāda apreibusi bija. Iegājām raganas mājā, tur ragana pat virsū nepaskatījās, kaut ko savās mantās rakņājās pusaizmigusi. Biedējošiem tēliem nav laika biedēt, jo visu laiku jāfotografējas. Nu ar leišu parku vispār nevar salīdzināt, šeit ļoti vājš izpildījums un ļoti vājš nodrošinājums. Tā kā leišiem nav ne vainas, bet visu sadirsa baušķenieki. Kā parasti Bauska izceļas!

  8
  3
 34. No ko vēl? Bāzētu uz pamatinstinktiem un zemapziņu. Steidzīgi vajag kādu seksa festivālu, bet tur vajag siltas telpas. Peldbaseins par mazu, bet kāds mēbelēts lielveikals svingeru festivālam būtu kā reiz, protams, kopā ar bērniem.

  8
  2
 35. Protams, ka varēja doties uz Biržu pusi, kur Kirkilu šausmu parkā divas dienas bija iespaidīgs lāzeru un gaismas šovs. Mūsējiem uguns šovs tikai dusmas uzvirdīja, eh tā ir ka neseko informācijai. Vajag paplašināt to savu redzesloku un būs krietni krietni labāk.

 36. Var tikai izteikt līdzjūtību īstiem skolotājiem, kuriem ir jāstrādā ar aptaurētiem bērniem un vecākiem.

  12
  2
 37. Katrai idejai vai idejas realizācijas atļaujai ir uzvārds. Gribam zināt savus varoņus vai varoni.

  4
  1
 38. Nāk prātā kailgliemeži.Ja jūsu dārzā ir tikai viens, tad jūs to pat nepamanāt. Ja jūsu dārzā ir tūkstošiem kailgliemežu, tad jums rodas panika un vēlme tikt no viņiem vaļā.

 39. Vēl viena šausmeņu tēma ir cilvēku medības. A kāpēc ne ja dome atļaus?

  5
  1
 40. Malači gan tie pasākuma ŕīkotāji bij pasākums un 31
  Oktobŕī neviens neklauvēja pie durvīm un neprasīja saldumus jo izlika savu enerģiju pilskalnā Paldies

  8
  2
 41. Pasākuma redzēju vismaz trīs skolotājas! Visās skolās tiek svinēti šie svētki. Pasaule mainās. Cik noprotams, tad pasākumu organizē jauni cilvēki, kas dzimuši brīvās Latvijas laikā. Tātad paaudžu un tradīciju maiņa ir neizbēgama. Tad kad šie visi, kas apmeklēja parku, aizies uz vēlēšanām, tad NA pukstošais elektorāts sapratīs savu minoritāti.

  6
  3
 42. Latvijā esot daudz ietekmes aģentu un noderīgo idiotu. Laikam arī Bauska nav izņēmums.

  2
  1
 43. Ja pašvaldība izliekas, ka viņu it kā nav, tad varbūt ir pareiza kāda izteiktā versija par “pīrādziņu”.

 44. Vispasaules bābeles torņa un vispasaules “dīvainību” cienītāji nav pamanījuši, ka Itālijā, Zviedrijā, Ungārijā, Polijā pie varas ir nonākušas nacionāli noskaņotas valdības, kurām nepatīk vispasaules vadāmais haoss. Rindā būs arī citas valstis, kas nav pazaudējušas veselo saprātu. Sistēma, kurā jebkurš dara jebko, nerēķinoties ar rakstītiem un nerakstītiem likumiem ved tikai uz vardarbību un iznīcību. NA būs stipri jāpacenšas lai saglabātu pozīcijas Bauskas novadā.

 45. Paldies dievam kāds bauskā nebūs ziemsvetkū eglīšu un ziemsvetkū rotajūms nebūs vecgāda svienešāns bauska pedejie pasākumiem arī bazārā arī nebojā būs arī vien tukša

  2
  1
 46. Es nesaprotu,ko var visu laiku čīkstēt?! Baušķenieki, Jūsu pilsetā attīstās tūrisms, ne tikai šī parka organizatori (respektīvi leiši) guva ienākumus, bet arī daudzi komersanti, tas attīsta Jūsu pilsētu. Būtu priecājušies. It kā neviens cits Bauskas iedzīvotājs nebūtu braucis uz Summer Sound vai Baltic Beach Party utt.,kas nepatīk tās pilsētas iedzīvotājiem… Priecājieties,ka cilvēki ir dzīvi, ir kur iet, bērniem ir kur būt kopā ar vecākiem, vecākiem ir iespēja emocionāli runāt ar bērniem, satuvināties, ir instagram bildes,kur uztaisīt un tā varētu vēl 100 lietas uzskaitīt.. Beidziet čīkstēt, priecājaties! Par drošību – vienmēr par to nevar parūpēties kāds cits – pie jūras lielajos pasākumos ne vienmēr baywatch var būt katram aiz pakaļas – arī Pilskalnā pašiem jāpiedomā pie tā. Un smiekli nāk – kurš maksā par izbraukātu zālāju Bauskas pilskalnā utt.- viens Bauskas iedzīvotājs to pašu var izdarīt ar savu spēkratu jebkurā citā pilsētā… Cilvēki,attopieties,domājiet,kur savu neapmierinātību izlikt…

  11
  3
 47. Nu ir dažādi tūrismi, šopings, sekstūrisms, dabas tūrisms, arhitektūras tūrisms, izstāžu un koncertu tūrisms, etnogrāfiskais tūrisms, industriālā un militārā mantojuma tūrisms, sporta sacensību tūrisms un tā tālāk. Kas bija šis lietuviešu produkts Bauskā? Manuprāt blefs, bet finansiāli ienesīgs, jo psiholoģiski precīzs, ļoti samērots ar daudzu tūkstošu blefa upuru tā saukto garīguma līmeni. Ja lietuvieši tik labi mūs spēj “atkost”, tad drīz viņi paņems mūs ar visiem čiberiem. Apmēram kā jūrmalu līdz Liepājai.

  3
  1
 48. Tiešām, viena čīkstēšana, un tikai daži desmiti tādi .Paši Jūs tagad uzspiežiet savu nepatiku anonīmi citiem kliedzot, drosmīgi jūtaties. Nevienu ,neviens nespieda iet, katrs pats izvēlējās iet vai nē.
  Pretīgi lasīt šādus komentārus,pat žēl Jūs ļautiņi,tikai īdēt un sava trulā prāta izrādīšana.
  Esiet smaidīgāki,laimīgāki un nemeklējiet citā trūkumus,sāciet paši ar sevi,kādēļ tik negatīvi, čīkstulīgi esat..

  5
  4
 49. Tomēr nevajadzētu Bauskā likvidēt policiju. Vēl var ļoti noderēt. Droši vien tuvākajos gados Bauskā būs liels bardaks, tā var spriest pēc komentāriem.

 50. Skolas, kur kko tādu uzspiež- saukt pie atbildības!!!!

  Tas nav normāli!

  Lūdzu, skaļi nosaukt skolotāju, direktoru vārdus un likt atbildēt!

  Nedrīkst piespiest uz ko šādu!!

  5
  2
 51. Ko var čīkstēt visu laiku? Savu aizspriedumiem pilno viedokli un jēlos komentārus var paturēt arī pie sevis. Tas darbs kas tika ieguldīts dekorāciju izveidei ir tiešām iespaidīgs, jo viss bija roku darināts un gala rezultāts ir redzams pēc cilvēku plūsmas. Nav jānospiež citi, tikai tāpēc, ka personīgi, Jums liekas kaut kas nepieņemams. Viedokļiem ir atļauts atšķirties. Cilvēki atbrauca, gribēja redzēt, stāvēja rindā. Cilvēki, kas izdomāja skriet pa kalnu augšā, vienkārši ir nepacietīgi, vai izklaidīgi, tas arī viss.

 52. Kas galvās, tas materializējas.Nu ir redzams, ka daudzām galvām ir kaitīgi audzināt bērnus un paši ir potenciāli bīstami sabiedrībai.

 53. pasaakumaa nebiju bija lielas rindas,bet krievu ļoti daudz,pie lielaa rimi ap plkst -20:30 kads labs bariņš sedeja pie mašinaa bruka virsu daziem cilvekiem,es garam ejot ar saviem cilvekiem dzirdeju ,ka man krieviski pasaka “čigāni jebučie” piegaajaam ,trīs dabuja normāli pa galvu divi aizskreja,mums vēl paldies pateica 😀

 54. Ziemā būtu foršī īstenot ziemassvētku pilsētiņu – Lapzemes stilā ar rūķiem, vecīti, karstajiem dzērieniem, piparkūkām.

 55. Vai Bauskai vajag Rīgas un pārējās teritorijas salašņas? Pašvaldības policija nulle, valsts policija bija redzama, divas mašīnas laikam patrulēja, stāvvietu razborkas regulēja.

 56. bijām parkā un dažreiz pat izsmieties varēja.Pieauguša sieviete skraida starp tā saucamajiem kapu pieminekļiem un plivinās, bet vīrietis filmē video. Pensionārs piegājis pie nāves tēla un klanās un spiež tai skeletaino plaukstu un
  bildējas.Likās reizēm,ka tiešām vienam otram prātiņš jau ku-kū. Tāpēc jau nav jābrīnās, ka ASV bieži skolās viens otru apšauj utt. jo redzot, kādas pa TV rāda filmas par vardarbību un slepkavībām, arī šausmenes, tad nav jābrīnās ka pie mums tas viss arī ar laiku tiks ievazāts.

 57. Iebraucējai – es ļoti šaubos ka vardarbības pieaugumam ir cieša saistība ar to kāds saturs ir medijos un vidē. Vardarbības tiešie cēloņi ir tolerances trūkums, citādu viedokļu nerespektēšana, cilvēktiesību neievērošana utml. ASV gadījumā iemesls letālajiem iznākumiem ir liberālie ieroču aprites noteikumi. Pasaules vēsturē visgigantiskākie vardarbības noziegumi (tajā skaitā daudzi miljoni + nāves) ir notikuši alu patriotisma dēļ. Alu patriotisms ir tad, kad mammas un tēti agresīvi uzstājas pret svešādām kultūrām. Ja šādiem cilvēkiem ir lemšanas iespējas, tad viņi ar mierīgi roku var aizraidīt viņsaulē miljoniem cilvēku – kā piemēram vācu tauta 2 pk vai arī boļseviki psrsā, vai ziemeļkorejieši utt. Saraksts ir garš. Tāpēc es esmu kategoriski pret alu patriotiem uzskatot tos par kaitīgiem un to nēsātājus par potenciāli bīstamiem elementiem.

  1
  2
 58. Iebraucējai – saturs medijos ir tiešas sekas pieprasījumam. Ja piemēram brīvā tirgus TV milzīgu ētera laiku aizņem filmas par mentiem un burlakiem, tad tas ir sabiedrības pieprasījums un signāls, ka sabiedrība nav vesela. ASV piemēram šāda rakstura kino neaizņem tik lielu ētera daļu – tur pārsvarā ir ziepju operas, serāli par ārstiem, romantika, izklaide utt. Arī mūsu mediju saturs liek domāt, ka pagaidām mūsu sabiedrība vēl ir normas robežās.

 59. Patriotisma likvidatoram.Problēma ir tajā, ka neviena tauta pasaulē vienlaicīgi ar citām savu patriotismu nenoliks malā. Ja būs tautas bez patriotisma, tad tautas ar patriotismu , tai skaitā reliģisko vai kultūras, nomāks, galējā gadījumā iznīcinās tautu bez patriotisma. Patriotisms noteikti nav visu nelaimju sakne. Varbūt vairāk jāiedziļinās vēsturē, reliģijās, psiholoģijā, cilvēktiesībās, vienkārši cilvēka dabā.Var pamēģināt dzert kaut kur jauktā kompānijā un vēsu prātu paskatīties kas ko nomāks. Ar vai bez patriotisma. Vismaz 200 grami jāizdzer, tad zinātne būs zinātniska. Konkrēti šis mošķu pasākums arī ir kādas citas tautas patriotisms, tas nav mūsu patriotisms un mēs esam mentāli pakļautā stāvoklī attiecībā pret šo tautu.

 60. Patriotisma advokātam – nebūs tev taisnība, jo šobrīd, jo īpaši eiropā un īpaši ziemeļeiropā patriotisms izmirst, bet iedzīvotāju labklājība kāpj un ir visaugstākā reģionā. Pamatā tas ir saistīts ar izglītību, kura iet roku rokā ar toleranci. Mūsdienu jaunieši, kuri apgrozās starptautiskā vidē brīvi pārvietojas šurpu turpu, veido jauktas laulības un vispār nestreso par patriotismu tādā alu izpratnē – tas pats notiek citviet eiropā. Tā ir nākotne un tieši pretēji – izskatās ka izmirs tie otrie. ASV ir nāciju sajaukums jau no tās dzimšanas brīža un tas ir viens no iemesliem kāpēc šīs tautas pārstāvji bez īpašām problēmam var strādāt, iekļauties jebkur pasaulē un darīt to veiksmīgāk par citiem. Nākotnes sabiedrība drīzāk varētu līdzināties Frica Langa Metropolisei.

 61. Mēs neesam skandināvi, pat ne lietuvieši vai igauņi, mums ir “naša riga” un trīs stundu attālumā “fašistu killeri”. Piesakies twitterkonvojā par šoferi un paskaties kaimiņu nacionālismu. Ja gribi būt jan janovičs un vienlaicīgi helovīnu advokāts, kas nav savienojums ar jan janoviču, tad uz priekšu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.