Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Uzvaras amatierteātris nosvin desmit gadu jubileju

Gailīšu pagasta kultūras namā «Kamarde» piektdien, 13. oktobrī, ģimeniskā gaisotnē tika atzīmēta Uzvaras amatierteātra desmit gadu jubileja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Uz pasākumu tika saaicināti draugu kolektīvi – amatierteātris «Spēlētprieks» no Codes, «Dadži» no Īslīces pagasta, Jaunsaules amatierteātris «Laucis» un Bauskas Tautas teātris. Tika aicināts arī Svitenes amatierteātris «Šurumburums», taču viņi diemžēl nevarēja ierasties,» stāsta amatierteātra režisore Iluta Puķīte, «mēs bijām sagatavojuši atmiņu vēstījumus par mūsu amatierteātra tapšanu, dalījāmies ar dažādiem kurioziem un atcerējāmies kopā piedzīvoto – sarīkojumā valdīja sirsnīga un ģimeniska noskaņa.»

I. Puķīte Uzvaras amatierkolektīvu vada kopš 2019. gada, iepriekš šeit režisors bija Uģis Donerblics. «Vēsturiski Uzvarā teātris bijis jau agrākos laikos, arī kolhoza laikos. Pirms festivāla «Vezums» atjaunošanas bija iestājies ilgāks pārtraukums, un 2013. gadā amatierteātris Uzvarā tika dibināts no jauna,» tā I. Puķīte, «kad uzsāku šeit strādāt, sapratu, ka teātrim šeit ir jābūt.»

Kopš 2013. gada, kad dibināts jaunais amatierteātris Uzvarā, darbību teātrī sāka un joprojām kolektīvā darbojas Rozālija Lapsa un Jautrīte Līvmane. I. Puķīte teic, ka jaunā sezona iesākusies labi, jo pulkam pievienojušies trīs jauni aktieri. «Ik pa laikam iestudējumu epizodēs ir nepieciešami arī bērni, tos piesaistām no vietējo amatierkolektīvu ģimenes locekļiem,» atklāj amatierteātra vadītāja. Viņa informē, ka pašlaik teātrī darbojas 14 dalībnieki. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.