Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Bauskā aizvadīts sirsnīgs senioru koru koncerts

Sestdien, 24.februārī, Bauskas Kultūras centrā izskanējis sirsnīgs senioru kora “Sarma” (diriģente Daina Ārmane) koncerts “Mīlestības jūra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diriģente Daina Ārmane pastāstīja, ka katru gadu februārī cenšas rīkot koncertu, aicinot sadziedāties arī draugu korus. Šajā reizē uzstājās kolektīvi, kuri Bauskā vēl nebija ciemojušies – VEF kultūras pils senioru jauktais koris “Vefieši”, Jaunolaines kultūras nama senioru vokālais ansamblis “Sarma”, kā arī Madonas pilsētas kultūras nama senioru jauktais koris “Mantojums”.

“Katru gadu Latvijas senioru kori satiekas arī senioru Dziesmu svētkos ikreiz citā Latvijas pilsētā. Šogad tie notiks Salacgrīvā – 8.jūnijā. Dziedātājiem sirdij tuva ir Raimonda Tigula dziesma ar Noras Ikstenas vārdiem “Mīlestības jūra”, tāpēc koncertam izvēlējāmies šādu nosaukumu,” teic D. Ārmane.

Video autors: Aivars Legzdiņš

24. februārī apritēja divi gadi kopš Krievija sāka pilna mēroga iebrukumu Ukrainā. Solidarizējoties ar ukraiņu tautu, sestdienas koncertā skanēja Ukrainas himna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Video: Aivars Legzdiņš

Baušķenieks Aivars Legzdiņš atzina, ka Bauskas kultūras centrā pieredzēts sirsnīgs, skanīgs un skaists pasākums. Diemžēl skatītāju bijis gaužām maz, bet tas nav mazinājis satikšanās prieku un kopā būšanu.

Uzstājas koris «Mantojums» (Madona), koris «Vefietis» (Rīga), koris «Sarma» (Bauska) un vokālais ansamblis «Sarma» (Jaunolaine). Kori ir pazīstami sava starpā 20 gadus un katru gadu satiekas citā pilsētā. Šogad tas notika Bauskā. Video: Aivars Legzdiņš

Šī gada martā apritēs 20 gadi kopš diriģente Daina Ārmane ir kopā ar senioru kori “Sarma”. Viņa atzīmēja, ka “Sarmas” dalībnieki prot svinēt svētkus, prot izteikt savas emocijas vārdos un skaņās. “Katra tikšanās ir emocijām piepildīta. Prezentējam sevi un novadu ar lielu atbildības sajūtu. Arī šajā koncertā dziedājām no visas sirds,” tā D. Ārmane.

Uzstājās Madonas senioru koris “Mantojums”. Video: Aivars Legzdiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.