Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Bauskas novada domes priekšsēdētāja Aivara Okmaņa uzruna gadu mijā

“Mēs esam uz 2023. gada sliekšņa. Kā ierasts, gadumijā atceramies aizgājušo gadu un aizdomājamies par to, kāds varētu būt nākamais.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz 2022. gadu varam raudzīties kā uz izaicinājumu gadu – turpinājās Covid-19 pandēmijas ietekme, bijām ierobežoti savās darbībās un pasākumos. Cerējām, ka drīz ikdiena atgriezīsies ierastās sliedēs, taču tad nāca citi, mūsdienu pasaulē neiedomājami notikumi. Proti, esam piedzīvojuši karu Ukrainā, kas atstājis lielu iespaidu uz mūsu ikdienu un procesiem valstī un pasaulē kopumā. Šādi notikumi liek domāt – kas ir mūsu vērtības? Kas tagad ir mūsu lielie mērķi? Kur ir jāvirzās mūsu valstij? Kāda ir mūsu katra loma šajos notikumos? Ko mēs katrs varam darīt, lai vieta, kur dzīvojam, kļūtu labāka?” gadumijas uzrunā novada iedzīvotājiem vēstīja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

“Lai gan pandēmijas ietekmē cilvēki tika aicināti distancēties, aizvadītā gada notikumi un apstākļi ir likuši sadoties rokās, palīdzēt, rūpēties citam par citu, piespieduši izkāpt no savas komforta zonas. 2022. gads ir parādījis, ka cilvēki var būt saliedēti, atbalstoši, drosmīgi un pārliecināti savos lēmumos un darbos.

Šie notikumi nav ļāvuši mums apstāties. Mēs katrs savā ģimenē un darbavietā esam paveikuši plānotās lietas, un domāju, ka lielākā daļa no mums gadu var noslēgt ar labi padarīta darba izjūtu. Arī pašvaldība paveikusi vairākus nozīmīgus darbus – pārbūvēti daudzi ceļi un ielas, ir uzceltas sporta zāles, novadā attīstās sociālā infrastruktūra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceru, ka 2023. gadā varēsim veiksmīgi turpināt jau iesāktos darbus, veicināt Bauskas novada izaugsmi, iedzīvotāju lepnumu un piederību savam novadam un ka nākamajā gadā piepildīsies kaut nedaudz no tā, ko mēs Jaungada naktī vēlam sev, draugiem un tuviniekiem. Es gribētu, lai 2023. gads ir labāks par iepriekšējo. Lai beigtos karš, būtu miers un stabilitāte! To arī novēlu Bauskas novada iedzīvotājiem – lai ir drošība, miers, saticība, veselība un pārticība! Laimīgu jauno gadu!” novadniekiem vēlēja A. Okmanis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. etiķete pilnībā nav ievērota, kur tad tie ordeņi un medaļas uz krūtežas izpalika, ja jau vēl tagad jāpiekopj Brežņeva laika uzrunas tautai? Ja nav šim laikam atbilstošās “atribūtikas” tad padomju laika “bļendukus” varēja sakārt, svarīgumam

  18
  4
 2. Ukmanis aizsēdējies tāpat kā lukašenko. Un zaķi apkārt dreb kā apšu lapas. Visticamāk, truša gads nevairos zaķu drosmi veikt pārmaiņas

  23
  1
 3. Ko jūs rejat, suņu bars…ja liekas, ka varat labāk- ejiet un dariet labāk…nu bet baušķinieki, jau tikai kritizēt ir iemācījušies- nekas un neviens nav labs… priecājamies, par to, kas ir u n kopā darām savu apkārtni labāku, sakoptāku, esam paši sirdsgudri… Okmani, nepadodies…

  15
  20
 4. un ceri, ka no amata tevi “noņems” tāpat kā partijas biedru Brežņevu, bedrē iemetot…

  11
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.