Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Papildināts: Dziesmu un deju svētku dalībniekus aicina neēst šodienas launaga pakā izsniegto vārīto desu “Zaļā dakšiņa”

Papildināts ar 6. – 7. rindkopu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dziesmu un deju svētku dalībnieki tiek aicināti neēst šodien saņemtajā launaga pakā atrodamo vārīto desu “Zaļā dakšiņa”, kuras derīguma termiņš ir 18.jūlijs.

Kā informēja svētku rīkotāji, šāds aicinājums tiek izplatīts, pamatojoties uz “dalībnieku pirmajiem signāliem” un saskaņā ar Pārtikas un veterinārā dienesta rekomendācijām.

“Rēzeknes gaļas kombināta” vārītās desas “Zaļā dakšiņa” iepakojumus ar derīguma termiņu 18.jūlijs svētku rīkotāji, saņemot signālus un rekomendācijas, nekavējoties izņēmuši no neizdalītajām launaga pakām, tomēr dalībniekus, kuri savas paciņas bija saņēmuši jau iepriekš, tiek aicināti minēto desu neēst.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Darbības tiek veiktas nekavējoties, ir cieša sadarbība gan ar PVD, gan ar launagu paku nodrošinātāju. Mēs veicam dalībnieku apzināšanu,” uzsver svētku izpilddiektore Daina Markova.

Dalībniekiem Daugavas stadionā mēģinājumu un koncertu dienās piedāvāto vakariņu paku saturs. Foto – Airika Balode.

Dalībnieku launagu paku saturu saskaņā ar publiskās iepirkumu procedūras rezultātiem nodrošina uzņēmums “Sanitex”.

Uzņēmuma pārstāve aģentūrai LETA norādīja, ka tika konstatēta konkrēta produkta neatbilstība kvalitātei. Ar PVD darbiniekiem klātienē tika pieņemts lēmums nekavējoties izņemt no launaga paciņām desu, kā arī tajā brīdī neizdalītās pakas tika nomainītas pret citām launaga pakām, kuru sastāvā bija cits atbilstošs gaļas izstrādājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sanitex” atvainojas visiem dalībniekiem par šo nepatīkamo starpgadījumu un uzņēmums “dara visu, lai sestdienas un svētdienas paku izdale noritētu bez aizķeršanās”.

Rīkotāji sadarbībā ar “Sanitex” meklē risinājumus, lai nekavējoties aizstātu desu ar citu produktu.

Kā iepriekš “Bauskas Dzīvei” vēstījuši svētku dalībnieki, maltīte, ko pasniedz mītnes skolās, ir garšīga un pietiekamā daudzumā, problēmas ar pārtikas paciņām, ko dod uz vietas Daugavas stadionā.

Titulattēla foto: Airika Balode

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.