Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Elvi” apturēs zīmola izmantošanu trīs franšīzes partneru veikalos; “Elvi” zīmolu vairs nebūs tiesību lietot tirgotavām Vecumniekos un Iecavā

Pārtikas mazumtirdzniecības tīkls “Elvi” ir vienojies par sadarbības pārtraukšanu ar trīs uzņēmumiem, kas izmantoja “Elvi” franšīzi, tuvāko mēnešu laikā pārtraucot zīmola izmantošanu vairākās tirdzniecības vietās dažādos Latvijas reģionos, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Elvi” zīmola izmantošana tiks pārtraukta trīs franšīzes partneru – SIA “Dagi LV”, SIA “Baltijas delikateses” un SIA “Banderi S.IDE” tirdzniecības vietās. Tādējādi “Elvi” zīmolu vairs nebūs tiesību lietot 23 veikaliem, kas atrodas Maltā, Druvā, Jumpravā, Vecumniekos, Rēzeknē, Odzienā, Madonā, Rīgā, Iecavā, Mārupe, Ventspilī, Bukultos, Liepājā, Tērvetē un Jaunjelgavā.

SIA “Elvi Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine skaidro, ka franšīzes modelis paredz, ka uzņēmumiem ir jāiesaistās vienotās mārketinga aktivitātēs, jāinvestē sava uzņēmuma attīstībā, jāstrādā pēc līdzīgiem principiem.

“Lai pircējiem nodrošinātu šī solījuma izpildīšanu, esam vienojušies par sadarbības pārtraukšanu ar dažiem uzņēmumiem, kam ir cita darbības vīzija,” min Vārtukapteine.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa arī norāda, ka trīs franšīzes partneru tirdzniecības vietu kopējais apgrozījums veido nelielu daļu no “Elvi” tīkla kopējās finanšu plūsmas, tāpēc šī vienošanās nekādā veidā neietekmēs “Elvi” nākotnes plānus.

Cita starpā “Elvi” februārī atvērs jauna koncepta tirdzniecības kvartālu Mārupē, pavasarī atvērs jaunu veikalu Kadagā, kā arī turpinās vēl vairāku objektu būvniecību dažādos reģionos. Līdztekus notiek sarunas arī par jaunu franšīzes partneru piesaisti.

Zīmola darbības pārtraukšana minētajās tirdzniecības vietās tiks noslēgta martā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Elvi Latvija” koncerns 2021.gadā strādāja ar 46,662 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,7 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānija cieta zaudējumus 625 784 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Pati “Elvi Latvija” 2021.gadā strādāja ar 4,25 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi bija 672 304 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Kompānija “Elvi Latvija” reģistrēta 2010.gada februārī, un tās pamatkapitāls ir 1,003 miljoni eiro. Uzņēmums pieder Imantam Rendeniekam (50%), SIA “Fortis VM” (49,3%), kuras lielākais īpašnieks ir Rendenieks, un SIA “Realto Capital” (0,07%).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus “Firmas.lv” informācija liecina, ka “Baltijas delikateses” reģistrēts 2010.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2840 eiro, bet vienīgais īpašnieks- “Banderi S.IDE”. Uzņēmums 2021.gadā strādāja ar 2,551 miljona eiro apgrozījumu 93 553 eiro peļņu.

“Dagi LV” reģistrēts 2013.gadā, un tā pamatkapitāls ir 452 844 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir “Banderi S.IDE”, kam pieder 33,75% kapitāldaļu, kā arī seši Vjetnamas pilsoņi, kuriem katram pieder 11,04% “Dagi LV” kapitāldaļu. 2021.gadā uzņēmums strādāja ar 1,592 miljonu eiro apgrozījumu un 127 397 eiro zaudējumiem.

Savukārt “Banderi S.IDE” reģistrēts 2010.gadā, un tā pamatkapitāls ir 6313 eiro. Uzņēmums pieder Alvja Krasovska SIA “Dyaltos Capital” (64,99%), Intaram Krasovskim (15%), Gatim Krasovskim (15%) un Dagnijai Spundei (5,01%). “Banderi S.IDE” 2021.gadā strādāja ar 17,856 miljonu eiro apgrozījumu un 362 039 eiro peļņu

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Vai līdz Vecumniekiem beidzot atnāksiet? Miestiņā viena tirgotāja monoplos- varbūt kāds beidzot paskatīsies uz mūsu pusi:)?

  2. Lai tā inspekicja atbrauc uz Vecumnjekiem – saules paneļi ir uz jumta, bet iedzīvotājiem elektrī a tikai sadārdzinās

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.