Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iekšlietu resorā energoresursus taupīs, samazinot apgaismojumu un iespēju robežās atslēdzot karstā ūdens padevi, piemēram, tualetēs

Iekšlietu resorā energoresursi tiks taupīti, samazinot apgaismojuma intensitāti un iespēju robežās atslēdzot karstā ūdens padevi, piemēram, tualetēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) preses pārstāve Vendija Pikše-Kučma aģentūrai LETA pastāstīja, ka, ņemot vērā prognozes par gaidāmo energoresursu cenām šajā ziemā, NVA aktīvi īsteno pasākumus ar mērķi samazināt energoresursu patēriņu un veicināt taupību gan savā iestādē, gan iekšlietu resorā kopumā.

Patlaban ir sagatavotas informatīvas norādes un atgādinājumi darbiniekiem un apmeklētājiem, piemēram, par to, lai, izejot no telpas, tiktu izslēgta gaisma un no tīkla tiktu atvienotas tās ierīces, kas ilgstoši netiek izmantotas. Jau šobrīd izlikti aicinājumi ikdienā izmantot kāpnes un liftus lietot tikai cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai kravu pārvadāšanai.

Tāpat koplietošanas telpās tiks samazināta apgaismojuma intensitāte un ēku fasādes diennakts tumšajā laikā netiks izgaismotas. Vietās, kur tas iespējams, tiks atslēgta karstā ūdens padeve, piemēram, tualetēs, kā arī nodarbinātie tiks aicināti būt taupīgākiem attiecībā uz papildu ierīču lietošanu, piemēram, tējkannu, mikroviļņu krāšņu, ledusskapju izmantojot tās tikai nepieciešamības gadījumā.

NVA ciešā sadarbībā ar visiem iekšlietu nozarē strādājošajiem plāno, ka šādi iespējams ietaupīt aptuveni 10% no patērētajiem energoresursiem. Patlaban energoresursu pakalpojumu sniedzēji vēl sniedz informāciju par iespējamo sadārdzinājumu, tāpēc precīzus skaitļus NVA nosaukt nav iespējams.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.