Sestdiena, 20. decembris
Arta, Minjona
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs mobilo telefonu lieto vairāk nekā septiņas stundas dienā

Latvijā 38% iedzīvotāju mobilo telefonu lieto trīs līdz četras stundas dienā, taču katrs desmitais Latvijas iedzīvotājs telefonu lieto vairāk nekā septiņas stundas dienā, liecina daudzpakalpojumu uzņēmuma “Tele2” veiktās aptaujas dati.

Jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem ir tā sabiedrības grupa, kas visbiežāk telefonu ikdienā lieto vairāk nekā septiņas stundas dienā. Savukārt trīs līdz četras stundas dienā telefonu visbiežāk lieto pieaugušie, kuriem ir divi vai trīs bērni.

Latvijas iedzīvotāju aptauja veikta sadarbībā ar “Norstat” 2023.gada augustā, aptaujājot 1004 respondentus vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Jau vēstīts, ka “Tele2” apgrozījums 2022.gadā bija 165,803 miljoni eiro, kas ir par 8,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 3,9% – līdz 33,106 miljoniem eiro.

Kompānija reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3,486 miljoni eiro. “Tele2” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas “Tele2 Sverige”.

Foto: Pixabay.com

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.