Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

«Latvijas Pasts» kopā ar «Mammamuntetiem.lv» sācis ikgadējo Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akciju

Uzņēmums «Latvijas Pasts» un Latvijas vecāku organizācija «mammamuntetiem.lv» arī šogad aicina piedalīties Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā, sūtot svētku sveicienus tētiem visā Latvijā, «Bauskas Dzīvi» informē Gundega Vārpa, VAS «Latvijas Pasts»Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
«Latvijas Pasta» publicitātes attēls.

2022.gada Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā izcelta “tētīga” šīs dienas svinēšana, aicinot kopīgi izbaudīt aktivitātes, kas pašiem tētiem patīk visvairāk, skaidro G. Vārpa. Izvēloties kādu no trim pastkaršu dizaina variantiem interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv un precīzi aizpildot norādītos adreses laukus, pastkartes tiks piegādātas adresātiem Latvijas teritorijā līdz Tēva dienai, ko Latvijā šogad atzīmēs 11. septembrī. «Latvijas Pasta» pārstāve aicina ņemt vērā, ka pastkaršu skaits ir ierobežots.

G. Vārpa paskaidro, ka pastkaršu nosūtīšanai izveidotajā interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv iespējams autorizēties no 24.augusta, izmantojot savu Facebook, Twitter vai Googlekontu. Lai pastkartes laikus sasniegtu adresātus, ir būtiski pareizi aizpildīt prasītos adreses laukus, norādot arī korektu pasta indeksu, jo pretējā gadījumā pastkarte pie saņēmēja var ceļot ilgāku laiku. Indeksa precizēšanai pastkaršu sūtīšanas vietnē integrēts adreses pārbaudes rīks.

Viens sūtītājs varēs nosūtīt trīs pastkartes adresātiem Latvijas teritorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāgada akcijas tēma aicina tētus kopā ar saviem tuvākajiem svinēt Tēva dienu “tētīgi” – tā, kā pašiem patīk.

Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijas «Latvijas Pasts» rīko jau kopš 2014.gada un septiņus gadus sadarbojas ar Latvijas vecāku organizāciju «Mammamuntetiem.lv», kopīgi veicinot apziņu un izpratni par tētu lomu ģimenē un bērnu audzināšanā. Katru gadu apsveikuma pastkartēm tiek veidots īpašs dizains, izceļot tētus raksturojošas iezīmes, viņu īpašās prasmes, kopīgi pavadītā laika vērtību un aktivitātes kopā ar tēti. 2020.gada pastkartes atgādināja par tētu spējusasmīdināt, pagatavot visgardākos ēdienus un būt atbalstam visās dzīves situācijās, bet 2021.gadā pastkartes stāstīja par tētiem – “piedzīvojumu karaļiem”, ar kuriem būt kopā ir aizraujoši un neaizmirstami.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.