Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

LIAA Biznesa inkubatori aicina izvēlēties vietējo ražotāju dāvanas svētkiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatori ar kampaņu “Kas slēpjas aiz svētkiem?” aicina svētkos ne tikai atbalstīt jauno uzņēmēju radītos produktus, bet arī pamanīt cilvēkus, kuri uzbur svētku sajūtas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kampaņas mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar unikāliem un inovatīviem vietējo ražotāju produktiem, kuri savas biznesa idejas attīsta kādā no LIAA biznesa inkubatoriem. Līdz 23. decembrim LIAA Biznesa inkubatoru facebook.com lapā aplūkojami svētku katalogi, kuros apkopotas preces un pakalpojumi, ko piedāvā inkubatoru uzņēmumi.

LIAA biznesa inkubatori, jautājot “Kas slēpjas aiz svētkiem?”, aicina pamanīt, ka aiz katra bagātīgi klātā galda, dāvanām lieliem un maziem, mājas rotāšanas, piedzīvojumu radīšanas un mājas mīluļu iepriecināšanas slēpjas cilvēki – dažādo produktu un pakalpojumu radītāji, dāvinātāji un saņēmēji. Turpinot pagājušā gada tradīcijas ir sagatavoti pieci svētku katalogi – “Viņai un Viņam”, “Bērniem”, “Mājai un mājas mīluļiem”, “Atpūtai un piedzīvojumiem” un “Svētku galdam”, kuros ir apvienoti 12 inkubatoru dalībnieku radītie produkti un piedāvātie pakalpojumi. Katalogi būs kā palīgs ikvienam, kurš svētkos vēlas dāvināt ko īpašu un Latvijā radītu, vai meklē unikālus produktus savam svētku galdam.

“LIAA biznesa inkubatoros ik dienu top daudz inovatīvu ideju, daļa no tām attīstās līdz eksportējamiem produktiem vai pakalpojumiem par kuriem ar lepnumu varam teikt radīts Latvijā. Svētku laiks ir brīdis, kad padomāt par savējiem un lielisks veids kā to izdarīt ir sarūpēt dāvanā Latvijā radītu produktu,” teic LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katalogus būs iespēja apskatīt visos LIAA biznesa inkubatoru sociālo tīklu platformas “Facebook” kontos līdz 23. decembrim. 

Jāatgādina, ka LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem ŠEIT.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Iniciatīva protams ir jauka, bet ļoti bieži tie vietējie ir traki badīgi un par savu produkciju prasa neadekvāti augstu cenu, tas attiecas arī uz dārzeņiem un augļiem. Kvalitāte tāda pati, bet cenas dažkārt atšķiras katastrofāli. Un āboli no Lietuvas ir tik pat garšīgi un veselīgi kā, piemēram, no Skaistkalnes, jo ticiet vai nē augļiem, dārzeņiem, utt., nav iespēja tik krasi mainīt savu struktūru atrodoties pāris metrus šur un tur ap robežām. Un, es labāk pirkšu dāvanas ārpus Latvijas, lai atliktu nauda ari svētku galdam, bet badīgajiem vietējiem ražotājiem novēlu palikt pie sasistās siles. Te nav runa par visiem ir ļoti daudz labu un adekvātu vietējo ražotāju.

  2. Obligāti pirkšu griksi griķu batoniņu 65 grami par 1,50 eiro gabalā , inovācija ………………………..

  3. LIAA ir Latvijas “inovāciju” katalogs. Iesaku apskatīties un saprast, ka inovācijas nosacīti ir sveču liešana un koka karotes. Dažas inovācijas tomēr ir atrodamas, bet arī zemā tehniskā līmenī, nerunājot par zinātnes ietilpību. Pieņemu, ka patiesas inovācijas LIAA sistēmā nemaz netiek publiskotas dažādu to autoru apsvērumu dēļ. LIAA imitē patiesu inovāciju atrašanu, to attīstīšanu, rentablas ražošanas un realizācijas uzsākšanu un izšķērdē naudu niekiem, kas konkrētam kaut cik darbīgam cilvēkam – nieku ražotājam tomēr palīdz dzīvot. Kādas inovācijas var būt iespējamas, ja gadiem fizika, matemātika, ķīmija, bioloģija skolās praktiski nav obligāti priekšmeti?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.