Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Maxima Latvija” no šodienas būtiski samazina vietējo piena produktu cenas

Operatīvi reaģējot uz izmaiņām piensaimniecības nozarē un atbalstot Latvijas ražotājus un iedzīvotājus, “Maxima Latvija” uzsākusi iniciatīvu “Latvijas pienam būs BŪT!”, kas sadarbībā ar Latvijas lielākajiem piena produktu ražotājiem paredz būtisku Latvijā ražoto piena produktu cenu samazinājumu “Maxima Latvija” veikalos no šodienas, 7. februāra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Maxima Latvija” pārstāve Laura Bagātā norādīja, ka cenas tiks samazinātas gandrīz 200 ikdienā svarīgākajiem piena produktiem – Latvijā ražotam pienam, krējumam, biezpienam, sviestam, kefīram, sieram, jogurtam u.c. piena produktiem. Noteiktiem Latvijas piena produktiem cena vidēji samazināta par 34%.

Iniciatīvas “Latvijas pienam būs BŪT!” ietvaros cenas samazinātas Latvijas lielāko piena ražotāju produkcijai, piemēram, AS “Tukuma piens”, kas iniciatīvā piedalās ar plašāko produktu klāstu. Tāpat cenas samazinātas arī AS “Rīgas piena kombināts”, “Cesvaines piens”, AS “Jaunpils pienotava”, AS “Latgales piens”, AS “Lazdonas piensaimnieks”, AS “Rankas piens”, AS “Smiltenes piens” un AS “Talsu piensaimnieks” ražotajai produkcijai.

Piena produktus ar samazināto cenu “Maxima” veikalos būs iespējams iegādāties jau no otrdienas, 7. februāra, un iniciatīvas ietvaros tie ir nopērkami ar “Paldies” karti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienlaikus, atbalstot Latvijas ražotājus, “Maxima Latvija” īstenos arī virkni aktivitāšu, lai īpaši izceltu un popularizētu Latvijā ražotos piena produktus.

“Ik dienu sadarbojamies ar gandrīz 500 Latvijas partneriem, dažādās preču kategorijās piedāvājot teju 10 000 vietējo produktu. Veiksmīga sadarbība ar Latvijas ražotājiem ir viena no svarīgākajām “Maxima Latvija” prioritātēm. Apzināmies, ka Latvijas piena nozarei šis ir izaicinājumu pilns laiks. Tādēļ, lai atbalstītu Latvijas ražotājus un nodrošinātu iedzīvotājiem piena produktus par iespējami zemākām cenām, operatīvi rīkojāmies un kopā ar mūsu ilggadējiem partneriem uzsākam iniciatīvu “Latvijas pienam būs BŪT!”, lai kopīgi meklētu risinājumu pašreizējai situācijai nozarē.

Mūsu iniciatīvas mērķis ir sniegt atbalstu  pašmāju ražotājiem, veicināt Latvijā ražoto piena produktu pieprasījuma pieaugumu, kā arī kopumā samazināt pārtikas inflāciju un padarītu vērtīgus un Latvijas iedzīvotāju uzturā iecienītus un kvalitatīvus piena produktus pieejamākus ikvienam,” uzsver “Maxima Latvija” kategoriju vadības un iepirkumu departamenta direktors Edvīns Lakstīgala.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Maxima Latvija” arī turpmāk sola rūpīgi sekot līdzi situācijas attīstībai, lai sadarbojoties ar Latvijā ražotā piena piegādātājiem meklētu optimālākos risinājumus izaicinājumiem. 

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Nu te kā ar to lētās degvielas paziņojumu. Gaidu, kad visi pārējie arī izsludinās cenu samazinājumu. Kur tad Rimi tā kavējas?

  2. Pavērojiet cilvēku reakciju! Šie kā apstulbuši ņem biezpiena paciņu un groza, netic, ka tā maksā 40 centus. Kam vēl ir jānotiek, lai saprastu, ka vajag uzcenojumu ar mēru.

    19
  3. Notiek tas, par ko brītiņu atpakļ runāja. Tiek iznīcināta Latvijas piensaimniecība.
    Priekš muļķiem ir sauklis Latvijas pienam būs BŪT!, bet tiem, kam ir saprašana, sapratīs, ka patiesībā sauklim vajadzētu būt Latvijas pienam būs Nebūt!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.