Svētdiena, 7. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Piektdien nav gaidāmi ievērojami nokrišņi

Piektdienas rītā debesis virs Latvijas ir pārsvarā apmākušās, liecina meteoroloģiskā informācija.

Nav ievērojamu nokrišņu. Rīgas līča Kurzemes piekrastē vietām izveidojusies migla. Pūš lēns rietumu, ziemeļrietumu vējš. Gaisa kvalitāte – laba.

Gaisa temperatūra plkst.5 atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) datiem bija no +2,6 grādiem Mērsragā līdz +9,6 grādiem Ventspilī.

Rīgā mākoņains rīts, pūš rietumu, ziemeļrietumu vējš ar ātrumu 2-6 metri sekundē, gaisa temperatūra +7..+9 grādi.

Maksimālā gaisa temperatūra ceturtdien LVĢMC novērojumu tīklā bija no +6,3 grādiem Alūksnē līdz +9,8 grādiem Liepājā.

Piektdien Latvijā būs pārsvarā apmācies laiks, bez ievērojamiem nokrišņiem, prognozē sinoptiķi.

Dažviet iespējama migla. Pūtīs lēns rietumu, ziemeļrietumu vējš.

Gaisa temperatūra būs +5..+10 grādi.

Rīgā gaidāma mākoņaina diena, bez nokrišņiem. Pūšot lēnam vējam, gaisa temperatūra sasniegs +8..+9 grādus.

Laikapstākļus nosaka anticiklona centrālā daļa. Atmosfēras spiediens paaugstinājies līdz 1032-1036 hektopaskāliem jūras līmenī.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.