Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sākas “Latvijas pasta” abonēšanas kampaņa

Ar aicinājumu “Apetīte rodas lasot!”, šodien, 1.oktobrī, sākas tradicionālā VAS “Latvijas pasts” abonēšanas kampaņa, kuras laikā 2023.gadam iespējams abonēt kopumā 424 Latvijas un ārvalstu laikrakstus un žurnālus, portālu informēja VAS “Latvijas Pasts” ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atzīmēja, ka “Latvijas Pastā” atrodams visplašākais drukāto preses izdevumu klāsts, no kura līdz decembra beigām iespējams izvēlēties un abonēt savus iecienītākos laikrakstus un žurnālus. Ērtāk un izdevīgāk preses izdevumu abonementus iespējams noformēt interneta vietnē www.abone.lv, bet abonēt var arī jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai zvanot uz uzņēmuma informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

G. Vārpa precizē, ka “Latvijas Pastā” iespējams abonēt kopumā 424 dažādus preses izdevumus – laikrakstus un žurnālus, kas tiek izdoti kā Latvijā, tā ārvalstīs. No tiem 258 ir Latvijas izdevumi: 86 laikraksti un 172 žurnāli. Šāgada abonēšanas kampaņas sauklis ir: “Apetīte rodas lasot!“.

“Apetīte rodas ēdot, vēsta sakāmvārds, un, kā zināms, tautas gudrība patiesībā nav par ēšanu, bet gan par dzīves garšu. Arī par lasīšanu. Jo vairāk lasīsim, jo vairāk gribēsies lasīt. Ja lasīsim paši, ir lielāka iespējamība, ka lasīs arī mūsu bērni. Jo arī labi paradumi ir lipīgi. Tāpēc “ēdīsim” vairāk un “garšīgāk” – 2023.gada “gardie” preses izdevumi mūs jau gaida. Lai gads sāktos apetītlīgi, viss, kas jāizdara vēl šogad, – jānoformē iecienītāko, kārdinošāko un gaidītāko preses izdevumu abonements. Izvēle ir patiešām liela. Lai labi garšo!” aicina uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar abonēšanai piedāvātajiem izdevumiem iespējams iepazīties Latvijas Pasta e-abonēšanas vietnē www.abone.lv vai “Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2023.gadam”, kas pieejams visās pasta nodaļās, citās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastniekiem, kā arī tiek piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējā gada laikā.

No 1.oktobra līdz 27.decembrim Latvijas preses izdevumu abonementus iespējams noformēt www.abone.lv, visās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastnieka. No 1.oktobra līdz 18.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai www.abone.lv iespējams abonēt no 1.oktobra līdz 15.decembrim, bet pa tālruni 67008001 vai 27008001 – no 1.oktobra līdz 12.decembrim.

Precīzi abonēšanas termiņi norādīti arī www.abone.lv, un tos var noskaidrot  jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.