Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ukrainas Neatkarības dienā rīko zibakciju «Saulespuķu ceļš»

Šodien, 24. augustā, Ukrainas Neatkarības dienā, biedrība «Tavi draugi» šodien rīko zibakciju «Saulespuķu ceļš» un uzsāk saliedētības un sadraudzības pasākumu ciklu «Mēs satiksimies – Ми зустрінемось!» (Mi zustrinemosj!), aģentūru LETA informēja biedrības pārstāve Laura Čaupale.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Šīs saulespuķes šogad izaugušas ģimenes dārziņā “Lauktehnikā”, garākā sasniegusi 3,90 metrus. Foto no personiskā arhīva.

«Bauskas Dzīve» jau rakstījusi iepriekš, ka zibakcijā «Saulespuķu ceļš» Ukrainas atbalstam piedalīties var ikviens iedzīvotājs, no plkst.11 izvietojoties maršrutā no biedrības izveidotā atbalsta centra Ventspils ielas 50 līdz Ukrainas vēstniecībai Kalpaka bulvārī 3. Zibakcijas dalībnieki atbalstu Ukrainai aicināti paust ar saulespuķēm un Ukrainas simboliku. Akcija tiks atklāta plkst.12, bet plkst.13.30 plānota saulespuķu nodošana Ukrainas vēstniekam Latvijā.

Savukārt sadraudzības pasākumu cikla ietvaros sešas augusta un septembra trešdienas pēc kārtas Ventspils ielā 50 no plkst.18.30 līdz 21 notiks tematiskas sarunas, spēļu vakari un meistarklases, kur dažādu jomu profesionāļi dalīsies ar zināšanām un sniegs atbildes uz jautājumiem.

Piedalīties pasākumos ir aicināti visu vecumu grupu iedzīvotāji un Latvijā patvērumu radušās ukraiņu ģimenes ar bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu mērķis ir veidot emocionāli drošu, atvērtu un atbalstošu vidi, sekmējot sabiedrības saliedētību. “Ir būtiski stiprināt Ukrainas ģimeņu piederību Latvijas sabiedrībai un veicināt latviešu valodas un kultūras apguvi,” norāda pasākumu režisore Čaupale.

Īpaši plānots rūpēties par bērnu iesaisti, lai vairotu viņu labsajūtu, palīdzētu iegūt jaunus draugus un atvieglotu skolas gaitu uzsākšanu Latvijā.

Šīs nedēļas tikšanās tēma ir “Emocionālais stāvoklis kara laikā. Kā paši varam sev palīdzēt?”. Plkst.18.30 sarunā ar ieteikumiem emocionālās veselības stiprināšanai dalīsies praktizējošā psiholoģe, psihoterapeite un diagnostiķe Irina Bondarčuka. Savukārt no plkst. 19.30 par saliedētības aktivitāti rūpēsies biedrības “Piedzīvojumu gars” treneri Atis Ķeņģis un Didzis Krogzems.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.