Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jauno zemnieku kluba jaunā valde sola atbalstīt nozares attīstību

Jauno saimnieku ieceres apvienoties savu interešu un vajadzību īstenošanai, kas ļautu nodrošināt lauku teritoriju un lauksaimniecības nozares jēgpilnu nākotnes attīstību, neapstāsies, sola jaunievēlētā Jauno zemnieku kluba (JZK) valde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā informē JZK izpilddirektore Aiva Landmane, organizācijas 41. kongresā februāra sākumā JZK valdes priekšsēdētājas amatā atkārtoti apstiprināta Sandra Eimane, viņas vietnieks būs Rūdolfs Pulkstenis. Valdē ievēlēti arī Robins Jānis Lellis, Kristers Zajankovskis un Zane Eiduka.

Sandra Eimane, JZK valdes priekšsēdētāja: “Esam kā platforma jauniešu izaugsmei, attīstībai un viedokļu pārstāvniecībai arī pašvaldību un valsts līmenī. Organizācijā veidojam kopības sajūtu, sniedzam atbalstu, noderīgus un praktiskus padomus, uzklausām un aizstāvam biedru intereses un vajadzības arī politiskajā telpā. Ļoti svarīgi par lauksaimniecības nozari un lauku vides dažādību ir informēt sabiedrību kopumā, ko aktīvi cenšamies īstenot.”

Vairāk nekā 30 gadu pastāvēšanas laikā JZK nodibināti kontakti ar līdzīgām organizācijām ārpus Latvijas, tādēļ jauno lauksaimnieku intereses kopīgi tiek pārstāvētas Eiropas līmenī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rūdolfs Pulkstenis, JZK valdes priekšsēdētājas vietnieks: “Svarīgi ir spēcīgi un pamatoti pārstāvēt Latvijas intereses, un to mēs darām Eiropas nozīmīgākajās nozares organizācijās. Arvien vairāk iesaistāmies dažādās sarunās un darba grupās, lai jauno lauksaimnieku nākotnes redzējums un aktuālās vajadzības tiktu sadzirdētas arī Eiropas lēmējinstitūcijās.”

JZK darbojas biedri no visas Latvijas, apvienojot aptuveni 15 nozares.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.