Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pēc ziemas brīvlaika skolās atsākas mācības

www.bauskasdzive.lv

Šodien pēc ziemas brīvlaika skolās sākas mācību gada otrais semestris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemas brīvlaiks ilga divas nedēļas no 22.decembra.

Mācības skolās atsāktas, ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus. Attiecīgi 1.-12.klašu skolēniem, pedagogiem un skolu darbiniekiem pirms došanās skolas gaitās otrdienas vakarā vai šorīt bija jāveic antigēna testi. Uz klātienes mācībām skolēni var ierasties tikai ar negatīvu paštesta rezultātu.

Vienlaikus janvārī skolēniem un skolotājiem būs biežāk jāveic Covid-19 testi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka pamata un vidējās izglītības posma skolēni, pedagogi un pārējie darbinieki, kuriem ir Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, paštestus veiks mājās divas reizes nedēļā. Vienlaikus kontaktpersonu karantīnas vietā vakcinētajiem darbiniekiem un skolēniem paštesti būs jāveic septiņu dienu garumā.

Savukārt nevakcinētajiem skolēniem divas reizes nedēļā mājās būs jāveic paštests, bet vienu reizi nedēļā skolā – pūla tests.

Izglītojamiem, kuri speciālās izglītības iestādē vai speciālās izglītības klasē apgūst speciālo pamatizglītības programmu skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem vai speciālo pamatizglītības programmu skolēniem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem, testēšanu organizē laboratorijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt skolēniem, kuri izglītību apgūst mājās vai tālmācībā, sporta vai interešu izglītības nodarbību apmeklēšanai jāveic divi antigēnu paštesti. Tos var saņemt piesaistītajā izglītības iestādē.

Pirmsskolas skolēniem testēšana nav jāveic.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.