Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+1° C, vējš 3.29 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Ogres novada pašvaldība jau trešo gadu nepiedalīsies Lielajā talkā (1)

Ogres novada pašvaldība jau trešo gadu nepiedalīsies Lielajā talkā, taču stādīs kokus, aģentūru LETA informēja pašvaldības preses sekretāre Baiba Trumekalne.

Viņa uzsver, ka Ogres novada pašvaldība iestājas par sakoptu vidi, tomēr uzskata, ka vides sakopšanai un atkritumu vākšanai nav jārīko publiskas talkas.

Katram grāvim, meža nogabalam, laukam, upes un ezera krastam, katrai pļavai vai kādai citai teritorijai ir saimnieks, un viņa pienākums ir gādāt par attiecīgās teritorijas regulāru sakopšanu, skaidro pašvaldība.

Lielās Talkas mājaslapā norādīts, ka šī pasākuma moto ir “Zaļa Latvija = Zaļa pasaule”. Ogres novada pašvaldība, piekrītot šim moto, arī šogad savu novadu – daļu Latvijas un nelielu daļiņu pasaules – padarīs zaļāku, stādot kokus.

“Meža dienu” laikā ir plānots atjaunot mežaudzi 14 hektāru platībā Rembates un Tomes pagastu teritorijā.

Trumekalne informē, ka Ogres Zilo kalnu “Meža dienās 2023” Ogres novada pašvaldības un Ogres novada pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” 22.aprīlī rīkos izglītojošu pasākumu “Mežs veselībai”.

Kā vēstīts, Lielā talka šogad notiks 22.aprīlī, Starptautiskajā Zemes dienā, un dalību talkā apstiprinājušas 42 Latvijas pašvaldības.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (1)

Dīvaini
23:00 28.03.2023
Helmanis zina, ka katram ha zemes Latvijā ir īpašnieks, kas atbild par to, un neies viņa vietā grābt pērnās lapas, taču dosies viņa (īpašnieka) vietā stādīt kokus. Pat ja paredzēts apstādīt pašvaldības zemi, arī tad to mierīgi varētu darīt cilvēki, kas pašvaldībā atbild par apzaļumošanu, nevis māžoties talcinieki. Nu, nav tur pilns rublis.

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.