Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ātrs durvju atvēršanas un atslēgu serviss

Durvju atvēršanas pakalpojums ir ērts risinājums tajos nepatīkamajos momentos, kad tiek nozaudētas atslēgas, tās ir salūzušas vai pat tad, kad kāds ir mēģinājis durvis uzlauzt vai durvis ir aizcirtušās un atslēgas palikušas iekšpusē. Ne visiem no mums ir iespējams drošā vietā pie kāda glabāt rezerves atslēgas, tādēļ sosservice.lv durvju un slēdzeņu serviss būs tieši tas, kas vajadzīgs. Ērti piesakāms pakalpojums telefoniski vai WhatsApp aplikācijā un problēma drīz vien tiks atrisināta. Pakalpojums pieejams visiem Rīgas iedzīvotājiem, kā arī 50 km rādiusā ap to. Drošības labad gan tiks lūgts pierādīt, ka esat tiesīgs atrasties konkrētajā īpašumā.

Visa veida atslēgu operatīva labošana

Dažāda veida durvju un atslēgu servisa pakalpojumi var būt nepieciešami dažādu iemeslu dēļ. Viens no populārākajiem ir nolūzusi, aizkritusi vai saplēsta slēdzene. Problēmu ir iespējams novērst arī tajās reizēs, ja ir aizkritis aizbīdnis, durvis aizcirtušās, kāds, piemēram bērns, ir ieslēdzies dzīvoklī un nespēj durvis atslēgt pašu spēkiem. Meistaru pirmais ieteikums būs nemēģināt durvis atmūķēt vai atlauzt pašiem, jo tas var radīt vēl lielākas problēmas, kas var beigties ar durvju izlaušanu un vajadzību tās nomainīt. Līdzīgas problēmas var būt arī ar automašīnu durvīm un slēdzenēm, kas ir tikpat nepatīkams pārsteigums. Problēmas iespējams novērst gan reizēs, kad nereaģē pults un nestrādā centrālā atslēga, gan tad, ja durvis ir nobloķējušās un atslēga palikusi aizdedzē. Pakalpojums pieejams jebkādas markas automašīnām un tiek sniegta 100% garantija, ka durvis tiks atvērtas.

Durvju remonta priekšrocība

Nereti rodas nepieciešamība arī pēc pašu durvju remonta. Tas ir pieprasīts pakalpojums, jo zinoši meistari ne tikai palīdzēs ieteikt piemērotāko slēdzeņu veidu katrām durvīm un veiks to uzstādīšanu, bet arī veiks citus darbus. Pakalpojuma izpilde nenotiek uz vietas, tādēļ jārēķinās ar to, ka ārdurvis uz servisa laiku tiks demontētas un pēc tam uzstādītas atpakaļ. Veco durvju restaurācija un remonts izmaksās daudz lētāk kā jaunas durvis, tādēļ ir vērts apsvērt šādu iespēju, lai ietaupītu līdzekļus un piešķirtu otru elpu jau esošajām ārdurvīm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.