Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Auto defektu novēršana – Ko darīt pašam, bet ko uzticēt profesionālim?

Ar automašīnas defektiem saskaras ikviens auto īpašnieks – daļu no tiem iespējams novērst pašu spēkiem, savukārt citiem jāpiesaista speciālists. Turpinājumā sekos nedaudz vairāk par populārākajiem auto defektiem un to, kā rīkoties, lai tos novērstu.

Traucēta vējstikla slotiņu darbība

Kad vējstikla slotiņas vairs nepilda savas funkcijasefektīvi, ir laiks tās mainīt. Vējstikla slotiņu nomaiņa ir vienkāršs uzdevums, ar ko auto īpašnieks var tikt galā pats. Tomēr, veicot šo uzdevumu, jābūt uzmanīgam – ja slotiņa nejauši atsitas pret vējstiklu, var rasties vējstikla bojājums. Tāpat jāņem vērā tas, ka vējstikla slotiņu nomaiņas veids var būt atkarīgs no automašīnas modeļa. Ja trūkst pārliecības, kā to pareizi veikt, meklējiet papildus informāciju.

Pārdurta riepa

Vēl viena problēma, ar ko nākas saskarties autovadītājiem, ir pārdurta auto riepa. Taču arī riepas nomaiņa ir salīdzinoši vienkāršs uzdevums. Lai to paveiktu, vajadzīgs rezerves ritenis un atbilstoši instrumenti – domkrats un uzgriežņa atslēga. Darba laikā vēlams izmantot cimdus. Taču jāņem vērā tas, ka rezerves ritenis ir tikai pagaidu risinājums, kas ļaus sasniegt galamērķi, tādēļ pēc tam iespējami drīz jādodas uz servisu, lai rezerves riteni nomainītu pret jaunu riepu.

Izdedzis drošinātājs

Ja automašīnā neskan radio, nedeg gaismas vai nedarbojas kāds cits ar elektrību darbināms elements, pastāv iespēja, ka ir izdedzis kāds no drošinātājiem. Mainot izdegušo drošinātāju pret jaunu, jāatceras, ka tam jābūt ar tādu pašu strāvu kā iepriekšējam.

Bojāts automašīnas vējstikls

Arī tādā gadījumā, ja automašīnas vējstiklā esošā plaisa vai cits bojājums ir neliels, ieteicams pēc iespējas ātrāk doties uz servisu, lai veiktu vējstikla remontu vai nomaiņu. Zinošs speciālists izvērtēs situāciju un noteiks vislabāko un drošāko risinājumu.

Viens no labākajiem servisiem, kur tiek veikta vējstiklu maiņa un remonts, ir Carglass. Pieredzējuši meistari ieteiks labākos risinājumus tieši Jūsu situācijā, turklāt darbā tiek izmantoti sākotnējā ražotāja standartiem atbilstoši stikli, kas garantēs kvalitāti, drošību un ilgtspējību. Plašāku informāciju par piedāvātajiem pakalpojumiem atradīsiet www.carglass.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.