Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Dalder.lv sludinājumi un reklāma – digitālās inovācijas Bauskas uzņēmējiem

Uzņēmumi sava mārketinga attīstībā 21.gadsimtā labprāt izmanto digitālo jeb interneta vidi, jo tā ir pasaule, kur informācija izplatās ātri, ērti un efektīgi. Tagad jebkuram Bauskas uzņēmējam un privātpersonai, kurai ir aktuāli sludinājumi un sava uzņēmuma reklāma, var izmantot pasaulē vēl neredzētu e-komercijas platformu – https://www.dalder.lv .

Kas ir Dalder.lv?

Dalder.lv darbības pamatā ir klasiska sludinājumu platforma. Visi sludinājumi tiek sakārtoti pēc lokalizācijas principa – katram novadam, pagastam, pilsētai, tai skaitā arī Bauskai ir savs reklāmas dēlis.

Ar ievietoto informāciju iespējams veikt arī dažādas uz biznesa attīstību tendētas aktivitātes – veidot atlaides vai kuponus, kolektīvās iepirkšanās akcijas, piedāvāt pakalpojumu vai preci kā dāvanu. Šīs maksas iespējas ir 2-3x lētākas nekā konkurentiem. Šī pieeja revolucionāri maina veidu, kā preci vai pakalpojumu var pārdot internetā.

Sludinājumi Bauskā vienmēr atbildīs labākajiem reklāmas standartiem, jo Dalder.lv moderatoru komanda pārbauda katru ierakstu, vai tas atbilst konkrētai sadaļai, portāla nosacījumiem, u.c. kritērijiem.

Informācija kā serviss

Sludinājums būs pieejams un paliks savā vietā, kamēr vien lietotājs to pats neizdzēsīs. Turklāt saglabājas ne tikai sludinājums, bet arī visas ar to veiktās mārketinga aktivitātes.

Iespēja saglabāt meklēšanas filtrus, kā arī parakstīšanās uz jaunumiem padara platformu jo īpaši ērtu un patīkamu lietošanā. Dalder.lv, līdzīgi Google, piedāvās ļoti labus un ātrus meklēšanas rezultātus.

Veicinot funkcionalitātes attīstību, tuvā nākotnē arī paši lietotāji, līdzīgi Wikipedia, varēs paši papildināt pakalpojumu un produktu datu bāzes aprakstus.

Mikro mājaslapa

Būt pamanāmam virtuālajā vidē ir pirmais nosacījums, lai uzņēmuma mārketings attīstītos. Bauskas uzņēmēji priecāsies uzzināt, ka Dalder.lv piedāvā palīdzēt izveidot savu bezmaksas mājaslapu, palīdz ar konsultācijām un ieteikumiem, kā labāk pārdot un kā kļūt redzamākam.

Transakcijas atsauksmes

Patiesas atsauksmes ar augstu ticamības līmeni Latvijā joprojām ir problēma. Dalder.lv saviem lietotājiem piedāvās tā saucamās transakcijas atsauksmes – tās var pievienot tikai pēc darījuma veikšanas. Turklāt platformas funkcionalitātes uzlabošanas procesā ir paredzēta arī klientu iekšējā tiešsaistes sarakste, līdzīgi sociālo portālu praksei.

Bauska var lepoties ar senu vēsturi un kultūrvēsturiskām tradīcijām. Dalder.lv ir gatavs apvienot Bauskas uzņēmēju radošumu un piedāvājumus ar savu inovatīvo attieksmi un resursiem digitālajā vidē, tāpēc pirmajiem 1000 reģistrētajiem lietotājiem tiks piešķirta 50 EUR dāvana portāla maksas priekšrocību izmantošanai, lai jūsu reklāma un sludinājumi Bauskas novadā būtu pamanāmi.


Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.