Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

«Ellex» kļūst par Darba tiesību alianses biedru

Latvijas un Igaunijas Ellex advokātu biroji ir kļuvuši par Darba tiesību alianses biedriem. Tas ir īpašs notikums, jo šo aliansi veido speciāli izvēlētu un neatkarīgu advokātu biroju tīkls, kas specializējies darba tiesību jautājumos.

Augstākais līmenis

Darba tiesību alianse par savu mērķi uzskata uzņēmumu un valsts iestāžu vadītāju nodrošināšanu ar visaptverošiem personāla, nodarbinātības un imigrācijas pakalpojumiem2. Sadarbojoties ar alianses biedriem, tiek nodrošināta ātra, efektīva un atsaucīga palīdzība, kas piemērota pat visaugstākajām prasībām un globālām mērogam.

Aliansē darbojas vairāk nekā 3000 juridisko ekspertu no vairāk nekā 100 valstīm, tostarp ASV un Kanādas. Visi aliansē iekļautie eksperti ir veiksmīgi izturējuši stingras pārbaudes, un tas ir visaugstāk novērtētais speciālistu tīkls attiecīgajā jomā pasaulē.

Alianses tīmekļa vietnē norādīts: “Mūsu izcilie globālo advokātu biroju pārstāvji dzīvo un strādā tajās pašās jurisdikcijās, kurās strādā jūsu vadītāji un darbinieki. Mēs pārzinām vietējo likumdošanu un tieslietas, un mums ir īpašas zināšanas dažādās nozarēs, tostarp naftas, gāzes un enerģijas, augstākās izglītības, mazumtirdzniecības, transporta un tehnoloģiju jomās.”

Ellex darba tiesību grupa

Darba tiesību joma ir viena no aizraujošākajām un vienlaikus arī mainīgākajām jomām, kurā darbojas juristi un advokāti. Šīs jomas ekspertiem jāpieredz arvien jauni izaicinājumi, jāapgūst jaunas tehnoloģijas un nemitīgi jāseko līdzi pasaulē notiekošajam.

Ellex komandā darbojas pieredzējusi un spēcīga Darba tiesību prakses grupa, kas ikdienā strādā ar Latvijas un starptautiskajiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams atbalsts ikdienā un arī specifisku jautājumu risināšanā.

Asociētā partnere un Darba tiesību prakses grupas vadītāja Irina Kostina komentē: “Esam ļoti pagodināti kļūt par šīs alianses biedru, jo uzskatām, ka tā ir visatpazīstamākā globālā darba tiesību organizācija. Ar prieku iesaistīsimies, jo tas ir ārkārtīgi noderīgi ne tikai mūsu profesionālajai izaugsmei, bet arī mūsu klientiem, jo tie saņems labākus un visaptverošākus risinājumus. Mūsdienās augstākā līmeņa starptautiskā palīdzība darba tiesību jautājumos ir īpaši nozīmīga, jo darba tiesības iegūst arvien globālākus apmērus. Mūsu darba tiesību eksperti vēlas aktīvi piedalīties alianses darbībā.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.